Новак
За TOSHIBA CHROMEBOOK CB35-B3340 CB35-B3330 13.3 LED LCD Екран eDP 30 Pin

За TOSHIBA CHROMEBOOK CB35-B3340 CB35-B3330 13.3 LED LCD Екран eDP 30 Pin

Достапност: Залиха
DEN 2832.00

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
За Испраќање Време 1.Тестирани парична казна befoe превозот! Одговара лаптоп модели : B133 XTN01. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
За Пратката 1. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме проверете ја физичката резолуција пиксели на LCD екранот. Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел во компатибилен листа или кажете ако широк екран или стандарден екран.Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција
4. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме проверете тип на осветлување(LED или 1 CCFL, 2 CCFL)
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.За TOSHIBA CHROMEBOOK CB35-B3340 CB35-B3330 13.2, LTN133 AT29-401, CLAA133 WB03, M133 NWN1 Р3
Внимание :
За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,
1. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.3 " Не-допир Резолуција : 1366 X768 Конектор Тип 30 pin e DP екран осетлив на допир БЕЗ Осветлување Тип LED Светлото Заврши Мат или Сјајна,во зависност од нашиот вистински акции Гаранција 3 Месеци
Состојба Сосема Нов.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
PZAscreen
Број На Модел На:
B133XTN01.3, B133XTN01.2, LTN133AT29-401, CLAA133WB03, M133NWN1 Р3
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
Лаптоп со LCD Екран
Кабелот Тип На Врска:
30 Pin EDP
кабел за конекција локација:
На долниот Десен агол (свртени назад на екранот)
mpn забелешка:
Бренд/дел # може многу врз основа на пазарот, достапност
Дисплеј Технологија:
LED LCD
Максимална Резолуција:
WXGA HD 1366 x 768
Големина На Екранот:
13.3

Подобро ви се допаѓа

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 1230 работни денови , Бразил ќеможеби трае повеќе денови за да се

Ако прашања се јавуваат, како и сите со спонзор треба веднаш да се провери ситуацијата и да го извести ку

Тргување над 5 години во поправка / резервни Делови со големо знаење и експертиза, ние можеме да ве увера

Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција4.Повратни информацииДа

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ од 1 до 5 мртви пиксели)Со купува

Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.•3>Send горенаведе

• Состојба Оригинална • Бренд • Модел LP154 WX4 • Големина 15.4" • Резолуција WXGA (1280 x 800) • LCD заднинско Освет

!!! ВАЖНО !!! МОРА ДА ГИ ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ!!!1.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accp

Да повеќето земји : 2545 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.Тие трошоци не се

15.6" Лаптоп со LCD Екран АПЛИЦИРААТ За HP ПАВИЛЈОН DV6 G56 G6 G60 G60 T G62 G62 T LED Дисплеј Панел WXGA HD или целосно компати

Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, а се врат

Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или не

Ви благодариме.•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и п

За Apple Macbook Pro 13.2" Unibody A1278 Сјајни LED LCD Екран Панел 1280x800 2008 2009 2010 2011 2012 Користат+ или целосно компатибилни мо

Пред да нарачате, ве молиме да потврдите дали вашата машина модел појавување со овој LCD екранот, ако не е

Благодарение толку многу за вашата understandin Големина 15 Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(

Вашето мислење е многу важна за нас Ако имате било какви прашања, ве молиме проверете со вашиот локален

) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 718 работни дена Да Русија : 2560 работни дена поради Русија пост е м

Бесплатен превозот B156 HAN01.2 B156 HAN01.1 LTN156 HL02 LP156 WF4 SPL1 LP156 WF6 SPB1 LP156 WF4 SPB1 LP156 WF4SPH3 IPS 30 PIN 1920 X1080 или целосно компат

W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на

Купувачот Истакна : Ова е само одговара за LCD КАБЕЛ Код број : D13 B LCD КАБЕЛАко вашиот модел LCD Кабел Код бро

15.6 Матрица лаптоп LED екран за Леново G500 505 560 580 510 585 580 E530 E520 B590 Y550 Y570 Y500 LP156 WD1TLA1 LTN156 KT02 или целосно компатиб

Scroll