Новак
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Ноќни волци 3D Везови Крстот Бод колекции Мозаик Оркестарот ѕидното сликарство

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Ноќни волци 3D Везови Крстот Бод колекции Мозаик Оркестарот ѕидното

Достапност: Залиха
DEN 292.00
DEN 494.88

Иако нашите производи не е најевтин, но.
П : Може ли да се направи дијамант слика од моите сопствени слики?
A : Да пријател, ние може да се направи дијамант слика на која било големина и било слики. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, три-димензионални чувство посилно. Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс на рефракција, совршено се вклопуваат во екранот, повеќе сјајна. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Поголем големина, подобар ефект! Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
DIY дијамант сликарство карактеристики :
■ DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата
■DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен.
■DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување.
П : Е овој производ полна со дијаманти?
A : да почитувани,целата слика на плоштадот смола вежба . Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање.

Параметрите на стоката

Големина:
15cmx20cm, 20cmx30cm, 25cmx35cm, 30cmx40cm, 35cmx45cm, 40cmx50cm, 45cmx60cm, 50cmx65cm
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Применливи простор:
во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Hom
Ткаенина тип:
HD Платно
Дијамант тип:
Полн Плоштад Дијамант
алатки:
Дијамант јадење,Точка пенкало,Дупчење кал,Железо пинцети
Unfinish:
да,треба вашиот рачно изработени
Платно материјал:
Масло на платно
Го Поставите Типот:
Дома декорација
Производот Категорија:
Занаетите / Везови / Везана
Големина на Слика:
Според опција
Погоден:
Семејството, Пријателите,Децата

Подобро ви се допаѓа

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Потоа можете да DIY в

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3 Ви благодариме за вашето разбирање Ако поставите пов

) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го

Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји...

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе...

Целосна 3 D diy дијамант сликарство Париската улица на градот Крстот Бод пејзаж слатка љубовник колекции

Ова е дијамант сликарство направени од страна на rhinestones толку бојата е littler различни со фото и распоред,в

Answer : ___________________________ Note : 1.Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот п

Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet.Пакување : Сите производи боја кутија за па

Шарени Тигар Шефот на Полн Плоштад Мозаик Сликарство Вежба Смола 5 D Diy Дијамант Сликарство Везови Крсто

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

daimond сликарство полна,дијамант вез на животните,мозаик дијаманти,дијаманти сликарство кристалноДраги

не квалитет проблем) ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5mmДетали : Цело

Треба да знаете каква форма на дијамант сликарство продавачот кои се продаваат На богати бои и живопис

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Цртан филм Слики Мозаик 5 D Diy Дијамант Везови Сликарство Вежба Смола Плоштадот Животинско Носи Дома Дек

Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наме

Доволно смола дијаманти.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачк

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Scroll