Новак
ARSUXEO Мажите Спортски Компресија Хулахопки База Слој Работи Хулахопки 3/4 Панталони се Кандидира САЛАТА Фитнес Активна Обука Вежба Панталони K75

ARSUXEO Мажите Спортски Компресија Хулахопки База Слој Работи Хулахопки 3/4 Панталони се Кандидира САЛАТА Фитнес Активна Обука

Достапност: Залиха
DEN 522.00
DEN 652.80

по пакет пристигна треба да контактирате со нас во три дена за враќање, ако сакате,производот треба да биде нов со ознаки.
И ако сакате побрзо цел, ems dhl ups-от ќе биде во ред ,ние може да добиете попуст на превозот цена за овие начини,можете да контактирате со нас за детали,ќе им понуди на најевтиниот цена.
Производ Карактеристики
Направени од 88% полиестер и 12% spandex, 4 - начин водат ткаенина, брз сува, дише, ултра меки и сит се вклопуваат
Кога вежбате, вашата пот ќе биде брзо се апсорбира од страна на нашите џерси и тоа ќе се исуши по неколку секунди. И врвен квалитет ткаенина ќе ви понуди со одлична воздух breathability
Големина на информации ( ве молиме имајте во предвид дека големината цел е US/ЕУ големина)
Детали слики
Белешки
За бизнис соработка
Ако сте и вие продавачот,сакате да ги продаваме нашите производи,ние ќе ви понудиме добар трговија на големо цена и добра слика без жиг,така што ќе може да го покаже на вашиот клиент.ако сè уште не се сигурни за големината на информации,можете да ни испратите порака за помош,пораката треба да вклучувајќи на производи што сакате,на вашата тежина, висина,половината,градите.
Се надеваме дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство!
.откако ќе испрати пакет,и следење на број дела,ние ќе го испрати новиот пакет веднаш,така што ќе dnot треба да чекаат долго време.
За повратни информации
Ако имаш некои проблеми кога се со цел,на пред имаш цел,пред да ни остави лош повратни информации,можете да ни кажете проблемите што ги добив .ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.некое време пакет ќе биде побавно отколку што очекував,можете да побарате од нас да се прошири за време на испорака за заштита на вашите пари и, исто така, побара од нас да го следиме тоа за вас,пред да се отвори спорот.ние може да не падне на превозот.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Тесни
Спорт Тип:
работи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
S M L XL XXL
Објектот Должина:
3/4 pant
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ARSUXEO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Подобро ви се допаѓа

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Колковите Панталона Должина Бедрото ЦИРА Телесна Те

Пакет : Leggings*1 парчеФункција : Сите активности на отворен или затворен спортски,како што се Јога, Трчање,Ф

САД$ 9.36 Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухоплов

започнетекрајот *За Објект : Име : Mens Компресија 3 / 4 Панталони Спортски Работи Хулахопки leggings Бренд : 100% О

Големина(Азија големина) : S M L XL, обично 12size помала од НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ големина13cm грешка е приф

Пакет : Хулахопки*1 парчеAnswer : ___________________________ Note : линк е само за leggings,не вклучувајќи и други работи

Welcom на нашата продавницаТрговија Менаџер ID : cn1001881892Ние Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....Заб

Точка Име : машки Компресија Работи ХулахопкиБоја : како на сликата се гледаГолемина : S, M, L, XLГолемина на

започнетекрајот *За Објект : Име : 2017 Mens Компресија Работи Панталони Нова 3 D Печатење Брз Сува Слаби Bodysuit

започнетекрајот *За Објект : Име : Mens Компресија Панталони Слаби Sweatpants Мажите Салата Leggings Бренд : 100% Ориг

започнетекрајот *За Објект : Големина : Азија големина SXXL Боја : 5 бои Квалитет : 100% Оригинални Име : 2018 Раб

Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т Ако ви т

Големина на : S / M : Половината 66cm, Должина 86 см, препорачуваме за 4055 KGL / LX : Половината 72cm, Должина 88 cm, препо

Пакет се вклучени : 1 парче Хулахопки самоБрзо сушење,хигроскопна,дишеТридимензионални обликувањетоSpand

Реден Број : MBF129Големина Информации pls проверете го следново : Големина Висина (cm) Тежина (kg)S 160170 4555М 165170 50

Пакет : Leggings *1 парчеФункција : Сите активности на отворен или затворен спортски,како што се Јога, Трчање,

Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте

Сите предмети ќе биде предаден во рок од 15 дена по приемот на плаќање Враќање Забелешки : 1...

Scroll