Новак
Жешка! 3D Печатач Дел Ultimaker 2 UM2 DIY Оригинални Вбризгување на Лизгачот Со Бакар Ракав +Лизгачот Блок Пролет + GT2 610 200 Timging

Жешка! 3D Печатач Дел Ultimaker 2 UM2 DIY Оригинални Вбризгување на Лизгачот Со Бакар Ракав +Лизгачот Блок Пролет + GT2 610 200

Достапност: Залиха
DEN 623.52


Опис На Производот :
Предмет : UM2(3) +/Продолжен Лизгачот Блок за ПОЛНЕЊЕ.
Пакет : 8x (Половина) шприц Лизгачот. 4x Лизгачки Блок(8*11*30). 4x Лизгачки Блок Пролет. 4x Времето Појас GT2 610mm. 2x Времето Појас GT2 200mm. Акции : Во Парк.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
Лизгачот Блок&Тајмингот Појас
Тип На Објект:
Појас
Бренд Име:
SANBrother
Акции:
во парк

Подобро ви се допаѓа

Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Ако производи имаат каков било дефект или да се одложи,

Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го реши Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Ако не с

Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.Повратн

3 DSWAY 3 D Печатач Фан 12 V 24 V 40*10мм Хидраулични Имајќи Удар Радијална Вентилаторот за Ладење Турбо Вентилато

Име : Kossel мини K800 effector превоз и дијагонала им помогнам на стап делови Материјал : алуминиум легура, магне

Вклучува : 1 x V6 Алуминиум Грејач Блок 1 x 0.4 mm Месинг Млазницата 1 x Алуминиум Heatsink (Lite6 Варијанта) 1 x Hot End Сил

алуминиум и нерѓосувачки челик материјал,сите метални, користете 1.75 mm филамент,компатибилен со Flashforge / W

Карактеристики : V ритам Запечатени Топката ЛежиштаОвој објект е обичните прецизност, адаптација на нис

Плаќањето мора да се примени во рок од 5 дена по аукции заврши.Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го

Име : Kossel мини K800 effector превоз и Агол ФитинзиМатеријал : алуминиум легура, магнетно,Пакет : 1, 9pcs* Агол Фитин

Монтажа заградата за Rep Rap Prusa i3 бланширан во алуминиум Користење на сите 4 навртки за безбедно монтирање.

3 D Печатач Млазницата се Меша Големини 0.2 мм / 0.3 mm / 0.4 mm Екструдер Печати ја Главата За 1.75 MM MK8 Makerbot Опис : М

​Овој загреан кревет направени од 3мм Алуминиум и работи како топлина производител,топлина засилувач и

100pcs Висок Квалитет LM8 UU 8мм Линеарна топката лежишта Линеарно движење делови LM8 UU печатач 8мм LM8 cnc 3d печат

Ве молиме исто така, да ни оставите порака, за која млазницата големина за кои филамент големина ти треб

20pcs Т Слот LФорма 2020 Алуминиумски Профил за Внатрешни работи Агол Конектор Заеднички Заградата за 2020 Алу

Материјал : Алуминиум composit (Меламнин) (не алуминиум)Дебелина : 6mm

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе

10pcs Т Слот LФорма 2020 Алуминиумски Профил за Внатрешни работи Агол Конектор Заеднички Заградата за 2020 Алу

Оваа 3 D печатење изгради површината е 8" x 8" плоштад лист кој се придржува до печатење корито на фузиранфи

Внимание : Ако сакате да се добие производ итно, ние исто така може да испрати со ЕМС или UPSот,DHL и сл.Ве МО

Има M7 прислушувани (навој) и вдлабнати дупка за барел и млазницатаИма М4 drilled и прислушувани дупки за thermoc

1, Tr8*8(2mm теренот) доведе завртка.2,NEMA17 / 23 stepper моторот е од неискористениот машина,толку малку се мали греб

Scroll