Новак
Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За Buick Енклава Бис Замислуваме Excelle GT/XT Hideo Регал Лакрос Ang Кора GL8

Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За Buick Енклава Бис Замислуваме Excelle GT/XT Hideo Регал Лакрос Ang Кора GL8

Достапност: Залиха
DEN 7804.00
DEN 13007.52

Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас.Тоа не влијае на користењето на автомобил воздушни перничиња. Кога ќе платат за тоа, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа и треба да се прилагодите времето за испорака на стоки да бидат правилно продолжен. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме да не остави негативни deedback ,ве молиме контактирајте ме , јас ќе им даде добра soluyion .
Ако ви се допаѓа, ве молиме дај ми добар фидбек, бидејќи тоа е многу важно за мене.вака

1. Ние ќе испратиме логистика според ваш избор. како оваа. ова е 5 седиште цена , ако ви треба Други поставувања, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви дадам задоволителен цена.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател. Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно. Опис на производот : Таа е прилагодена според вашиот автомобил модел, тоа ќе биде 100% погоден за вашиот автомобил ,Тоа го користи синтетички кожа, површината е вештачка кожа, средината е еластична и дише сунѓер, на дното е не се лизга и дише материјал, тоа не имаат некој ужасен мирис, тоа е многу мека и удобна. Имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние веднаш ќе ви помогне. Овие опфаќа заштита на вашиот автомобил места од нечистотија, носат и солза.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Здраво, драги мои пријател. Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии. Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат. тоа се лизга право над вашето седиште. Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар пред-продажба и услуга по продажбата.

Параметрите на стоката

Боја Име:
7 седишта без перница, 7 седишта имаат перница
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Заштита на седиштата во автомобил, удобно и мека, многу дише, дали n
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
40cm
Mfg Серија Број:
Обичај, 100 одговара
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Синтетички Кожа

Подобро ви се допаѓа

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бру

Автомобил USB Кабел Клип Полнач Линија Затворач приклучок за Слушалки За Bmw E36 E38 E39 E46 E52 E53 E60 E61 E63 E90 F30 F10 X3 Х5

Сите се враќа, мора да го придружува со оригинално пакување во оригиналната состојба.ИСПОРАКАПоголемио

Ние ќе испратиме логистика според ваш избор Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, мо

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.Пад На Превозот· Можете да го прикажет

Швајцарија За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со след

0 L 2979 CC 182 Cu.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бру

Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар предпрод

Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Ние се стремиме да

За да Гарантира дека Сите производи имаат 12 месеци гаранција од нашата продавница (Освен некои земји и AP

Ако цел amout повеќе од $5 ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој Повратни информации : 1.

Ве молиме имајте на ум : овој линк имаат 3pcs продава цена,ве молиме да не грешка, за само 1front покритие за са

Scroll