Новак
LUPULLEY Времето Макара 20Teeth 3M Понесе 4mm/5mm/6mm/6.35 mm/7mm/8мм/10мм/12mm Одговара Ширина 15mm HTD3M Појас 20T CNC Гравирање Машина

LUPULLEY Времето Макара 20Teeth 3M Понесе 4mm/5mm/6mm/6.35 mm/7mm/8мм/10мм/12mm Одговара Ширина 15mm HTD3M Појас 20T CNC Гравирање

Достапност: Залиха
DEN 343.00
DEN 408.00


Времето Макара 20 Teeth 3 M Понесе 4mm/5mm/6mm/6.35 mm/7mm/8мм/10мм/12mm
Одговара Ширина 15mm HTD3 M Појас 20 T CNC Гравирање Машина
Име на производ Времето Макара Модел 3 M-20 T Заби број 20 T Заби Теренот 3мм Појас Ширина 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар 4/5/6/6.35/7/8/10/12mm Вкупната Висина 25мм Завртки 2x M4 Материјал Алуминиум Легура Пакет 1pc/многу
За повеќе 3 M - BF времето pulleys ,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист.
3 M -BF Времето Макара Појас Ширина 16mm

Параметрите на стоката

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 12mm, 7mm, 10мм
Ширина:
16mm
Бренд Име:
LUPULLEY
Број На Модел На:
3M
Тип:
Времето
Број на Заби:
20
Материјал:
Алуминиум Легура
забот број:
20T
Забот На Теренот:
3мм
Појас Ширина:
16mm
Внатрешниот Понесе Дијаметар:
4/5/6/6.35/7/8/10/12mm
Вкупната висина:
25mm
Материјал:
алуминиум легура
име на производ :
3M-20T

Подобро ви се допаѓа

Површински Третман : Anodize, Црна Оксид, Phosphating и Galvanization.Род : Пилот Понесе, keyway , setscrews и Коси Понесе на распо

24HTD5 M15 времето макараЗабот број : 24Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : ед

29HTD5 M9 времето макараЗабот број : 29Ширина : 9Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еде

29HTD5 M15 времето макараЗабот број : 29Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : ед

60HTD3 M10 времето макараЗабот број : 60Ширина : 10Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : ед

24HTD5 M9 времето макараЗабот број : 24Ширина : 9Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еде

Површински Третман : Anodize, Црна Оксид, Phosphating и Galvanization СтабиленВремето Макара,Мерењето Бар и Стегање Пло

46HTD5 M9 времето макараЗабот број : 46Ширина : 9Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еде

15HTD5 M15 времето макараЗабот број : 15Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : ед

Ние, исто така, accpet Westernunion .Ние секогаш ќе напори за да се обезбеди не само висококвалитетни производи, р

СтабиленВремето Макара,Мерењето Бар и Стегање Плочи : (Synchronously пренос на вртежен момент со долги)Забите

20HTD5 M9 времето макараЗабот број : 20Ширина : 9Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еде

По завршувањето алуминиум легура МакараПојас тип : MXL заби = 30Создаден = ве Молиме изберете во горенаведе

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

14HTD5 M9 времето макараЗабот број : 14Ширина : 9Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еде

15HTD3 M15 времето макараЗабот број : 15Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : ед

28HTD5 M15 времето макараЗабот број : 28Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : ед

SUMRAY 5 M 10 T Времето Макара 16mm Појас Ширина 5 M Опрема Појас Макара5 / 6 / 6.35 / 7mm Внатрешна Создаден За 15mm Појас

60HTD5 M9 времето макараЗабот број : 60Ширина : 9Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еде

25HTD5 M15 времето макараЗабот број : 25Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : ед

Scroll