Новак
Желе Светлина праска AB Боја Сончоглед 4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација Камења/Монистра

Желе Светлина праска AB Боја Сончоглед 4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација Камења/Монистра

Достапност: Залиха
DEN 702.00
DEN 877.92


Пакување детали
2mm до 50.000 компјутери/торба
3мм на 100.000 компјутери/торба
4mm до 50.000 компјутери/торба
5mm 30,000 компјутери/торба
6mm 10,000 компјутери/торба Боја Шема За Упатување

Параметрите на стоката

Големина:
4mm 50000pcs, 5mm 30000pcs, 6mm 10000pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Станот Назад Смола Кристал
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Бренд Име:
zhanwSP
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
2mm,3mm,4mm,5mm,6mm
Употреба:
Чанти,Облека, Чевли,Jewellry,Телефон,Рампа,итн
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Достапни Бои:
73 Бои, ве молиме погледнете ги нашите Боја Шема

Подобро ви се допаѓа

Нови Пристигнување ! ! ! 16 Намали Аспекти (8 големи+8 мали) ! ! ! Повеќе Сјајна ! ! ! Име на производ : Одличен Кв

1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за в

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, спец

12cut / 12face помине уметност не амбуланта корегирање кристал Научни сечење ,добра recflectance ,богата боја,евтин

Други Polici es : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Цел на Обработка : Кога купувачи

Информации за производотТОЧКА НЕ : SS8 Редок Кристал синџирМатеријал : Стакло, КристалШирина : 2.2 mmПакувањ

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не сте добиле вашата пратка в

37 / многупарчиња / многуКина А+++ Космички Мулти AB Боја 17x21mm Акрилик Кристали Камења За Шиење Flatback да се Ш

фенси кристал hot fix / ss16 lt се зголеми боја камен 14 сечење аспект 7 големи и 7 мали сјајна декорација / облек

· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.67 / многупарчиња / многуНајпро

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

Свадба SashesСвадба ЖартиераСвадба HeadbandsRhinestones Appliques За ЧевлиКлиенти Повратни Информации

Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно .>130$,

Ви благодариме! : ) За НАС, Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

Ви благодариме за вашата поддршка и секогаш,Нашиот празник доаѓа,жал ми е што не можеше да се испрати за

Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се напр

Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

Други Бои (Кликнете на сликата) : На Иста Боја и Други Форми (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се

Предмет : Malachite сина боја rhinestones Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : се Корис

2) Ако не е проблем или објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас прво за брз и ефикасен

Информации за производотМатеријал : КристалШирина : 1 cmПакување : 10 јардиБоја : Кристал / ТопазПозлата бо

Информации За ПроизводотИме На Производ : Бисер Rhinestones СинџирМатеријал : ABS,RhinestonesГолемина : 7mmПакет : OPP в

Ви благодариме за вашето разбирање Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи

Scroll