Новак
Jemmin Смешно Дизајн Три Боја CZ Цвет Прстен за Жени, Девојки Мода 925 Sterling Silver Прстени Свадба Накит Големина 7 8 9

Jemmin Смешно Дизајн Три Боја CZ Цвет Прстен за Жени, Девојки Мода 925 Sterling Silver Прстени Свадба Накит Големина 7 8 9

Достапност: Залиха
DEN 242.00
DEN 1209.60

Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Посакуваме пријатно купување!
.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.
Ви благодарам многу. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Материјал : 925 Сребрена Боја : Сребро Големина : 7,8,9 Количина : Едно Парче
1. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Параметрите на стоката

Прстен Големина:
7, 8, 9
Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
XQ008
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Цвет
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Подобро ви се допаѓа

Ако ви се допаѓа овие производи, ве молиме да го купат тоа и ни дава шанса да соработуваат.Повратни инфор

Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна Ние нормално испрати парцели во рок

Опис : Мода 925 фунта сребрен прстен шупливи Гѓа корејската верзија на Купидон љубов додворување подарок

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон Ние ќе ви вратат или

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да

JEXXI Жените Најновите Модни Накит Црвениот Кристал Свадба Домот Прстени 925 Sterling Silver Женски Годишнината CZ

Прстен Големина Референца : Пакување Проток : Производ Процес : За Нас : Бренд : Нашите Meterial : Накит Одржув

Скапоцен камен : 100% Природни топаз (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 7*9mmМатеријал : Вистинс

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ние прифаќаме враќа и размен

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Големина : Слика Боја : Сребро Материјал : s925 Sterling Silver Пакет : 1 PCS / OPP

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

Внатре дијаметар : со исклучок на позицијата на прстен на раката Ве молиме да се врати прстенот во нашит

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Jemmin Женски Тесен Свадба Портокал Оган Опал Прстен 925 ФунтаСреброНакит за Жените Мода Блескави Bijoux Висок

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

Опис : Лице Прстен Големина : 20x17 mm скапоцен камен големина : 5x3, 5, 4 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Ед

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов

Scroll