Новак
Кожа Покритие За LG X Max Случај Флип Паричникот Држачот на LG X Max K240 K240H K240F Случај кожа Телефон Кеси Мек Силикон Маска

Кожа Покритие За LG X Max Случај Флип Паричникот Држачот на LG X Max K240 K240H K240F Случај кожа Телефон Кеси Мек Силикон Маска

Достапност: Залиха
DEN 227.00
DEN 239.04

Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас. сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област. Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Имаме строга ОК и КК систем.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ .Кожа Покритие За LG X Max Случај Флип Паричникот Држачот на LG X Max K240 K240 H K240 F Случај кожа Телефон Кеси Мек Силикон Маска
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро .

Параметрите на стоката

Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
3 Картичка solts,Луксузни & Домот & Fashion & бизнис стил
Тип:
Флип Случај
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот/Анти - удар/Нечистотија-отпорен на
Стил:
Бизнис флип + Магнет флип
Материјал:
СТП Кожа + Мек Силикон
Функција:
3 Картичка solts,Луксузни & Домот & Fashion & бизнис стил
боја:
Црна, Роза, Беж, Сина, Сива, Зелена, Виолетова, Кафена

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остава

Повратни информации : 1 Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,ад

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заBQ BQS5030 СвежиМа

Луксузна Ретро Флип Случај За Huawei Искачи P7 Кожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Паричникот Holster Ко

Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на даденото време,ве молиме контактирајте со нас.Oders обработе

(3 Стилови) Стп Кожа Стојат Случај За Sony Xperia C3 D2533 Двојна D2502 S55 T Мобилен Телефон Случај Покритие За Sony Xperia C

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остава

(3 Стилови) Луксузни Паричникот Случај За Sony Xperia C4 / C4 Двојна Прекривачот Стп Кожа Стојат Телефон Кеси Сл

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заElephone P8000Матери

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Паричникот Стил : Card Slot & Пари Сајт3 100% посебно за вашиот телефо

Сликата изгледа толку досаднаA>>> Со цел да се осигура веродостојноста на производот; сите овие слики кои

Оригиналниот ICARER Луксузни Вистинска Кожа Случај За i Phone X Луксузни Ултра Тенок прекривачот За Apple i Phone X i

Флип Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про специјално Издание Случај 152mm SE Глобална Меѓународна Верзија Пари

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг! Руски Пријатели,ве Молиме Оставете Ни Име и

(3 Стилови) 2017 нови Флип СТП Кожа Телефон Паричникот случај за Водафон Smart Platinum 7 VFD900 (5.5 inchs) телефон торба

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на прима

Луксузна Ретро Флип Случај За Huawei Искачи G620s Чест Игра 4 G621 Кожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Па

Удобен Стојат Функција 2 Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака3 Pleasae ак

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[ Број на модел ] : За HTC Океанот Имајте на ум / U Ултра 5.7 inchЗабелешка : телефон случај е само

Случај Одговара : За jiake A8 A8 плусМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот

Луксузна Ретро Флип Случај За Nokia Lumia 520 525 526 Кожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Паричникот Holster К

За Xiaomi Redmi Про телефонот назад случај покрие СТП Флип Кожа 5.5 инчен

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Scroll