Новак
Трговија на големо 150G Празни Крем Тегли со Внатрешен Капак Пластични МИНИ Примерок Tins Diy Шминка Козметички Пакување Сад Бесплатен превозот

Трговија на големо 150G Празни Крем Тегли со Внатрешен Капак Пластични МИНИ Примерок Tins Diy Шминка Козметички Пакување Сад

Достапност: Залиха
DEN 1956.00
DEN 2173.44


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Трговија на големо 150 G Празни Крем Тегли со Внатрешен Капак Пластични МИНИ Примерок Tins Diy Шминка Козметички Пакување Сад Бесплатен превозот
Големина на : Висок 4.9 cm Diam 8.6 cm
Материјал : ПП
Боја : Црвена
Ако ви треба други бои, ве молиме clink слика како слика подолу, за да видите детали :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
150g
Големина:
150cc

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Без лепило е потребно, едноставно место помеѓу вашиот го

Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1 да се обезбеди целосна име.2 Пакет треба долго време, то

Предмет : Пластични тегла,крем тегла,3ml крем тегла, powdr случај Материјал : капа : гласачко место шише : глас

00 / многу300 парчиња / многуБесплатен превозот 5 ML Висок квалитет refillable шише парфем,parfum atomizer, мирис и пак

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации, ви Благодарам. Кога не можете да го најдете parcle, ве

4ml чисто Стакло Парфем се Тркалаат На Шише со Метална КапаДетали за производот : 1 Материјал : Стакло Шише

Опис На Производот : Материјал : стаклоКапацитет : како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не

100 G 100 ML Бела Мраз Крем Jar, Со Црно Бела Транспарентна Капа Козметички Крем Пакување, Пластичен Сад,Беспла

50 G 50МЛ Транспарентен Тело, Со Црни, Бели Транспарентен Капак ВисокоОдделение Козметика Примерок Пакува

50мл црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садНа за

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

20 G 20 ML 25 G 25 ML Транспарентна Пластика Тегла со Алуминиумска Капак, Козметички Пакување Сад Крем Кутија, П

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Един такт ме за попуст ако ви тр

Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодвет

Точка бр : CJPD20 B2МАТЕРИЈАЛ : гласачко местоГОЛЕМИНА : 20 G / 20ml од страна на мери со вода, ако содржат страна л

Scroll