Новак
Бренд семејство облека децата партија облека мајка бебе морнарица шарени фустан деца девојки Лето плажа облечи мајка и ќерка се облекуваат

Бренд семејство облека децата партија облека мајка бебе морнарица шарени фустан деца девојки Лето плажа облечи мајка и ќерка

Достапност: Залиха
DEN 1947.00
DEN 2496.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ракави фустан модни Американски Европски стил на облека фустани свежи беж со морнарица шарени отпечатоци обичните девојки се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените pleated фустани плажа одмор одмор здолништа гроздобер девојка лето плажа облечи
Елемент : лабава pleated о-вратот кратки ракави секојдневен стил свежи беж со морнарица шарени отпечатоци со неврзан фустани , еден-парче сет девојки Лето плажа фустани
Боја : беж со морнарица шарени цртежи
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно, ве Молиме ги споделите со нас вашите детали мерење на големина )
девојка : 12 M/66 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/155 11 T/160
Мајката : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180 4 XL/185
Материјал : 100% мека Беж со морнарица отпечатоци полиестер ткаенини со 100% памук поставата
Мека : мека фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии кратки ракави фустан , посебно плус големи димензии 3 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе toddle деца девојка младата детска девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами бремена жена
Специјални забелешки : Сликите се земени од продавницата на сопственикот . без специјална модификација, не-професионалци, боја следат вистинскиот облека, ви благодариме за љубезно разбирање.
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S FOR ADULT, M FOR ADULT, L FOR ADULT, XL FOR ADULT, XXL FOR ADULT, XXXL FOR ADULT, 18M FOR BABY GIRL, 24M FOR BABY GIRL, 3T FOR BABY GIRL, 4T FOR KIDS GIRL, 5T FOR KIDS GIRL, 6T FOR KIDS GIRL, 7T FOR KIDS GIRL, 8T FOR KIDS GIRL, 9T FOR KIDS GIRL, 10T FOR KIDS GIRL, 11T FOR KIDS GIRL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Фустани
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Материјал:
Полиестер
боја:
беж со шарени морнарица
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T for girl / S M L XL XXL XXXL 4XL for Mother
Материјал:
100% полиестер морнарица шарени ткаенини со памук поставата
Шема:
шарени морнарица отпечатоци мека ткаенина кратки ракави pleated Фустан
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
девојки pleated кратки ракави фустан голем плус големина

Подобро ви се допаѓа

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 62 64

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн.5 2 2 T / 3 T 43 61 38 27 90105 12 ве Молиме испратете го заврши точна

Пакување : 1 buc спакувани во 1 торба Материјал : 95% Полиестер, 5% SPandex Добар Квалитет БЕБЕ Големина : XXS(18 / 24 M) X

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Потоа кликнете на "додади во кошничка" Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте с

Големина на облека Lengt h (cm) Градите(cm) должина на ракав (cm) рамо(см) панталона Должина(cm) Стока код 03М 56 52 23

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

100% moneyback Загарантирани!Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако било какви прашања

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

Уживаат во шопинг и ви благодарам Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за на

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

Плаќање : Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодариме! 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛО

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : кратки ракави pleated стил со polka точка печатење

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated / Алинија фустан без ракави стил

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови долги ра

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

Ова е еден сет цена( мајка или ќерка ), ако сакате да ги облека сет ( мајка + ќерка ),ве молиме додадете ваша

Scroll