Новак
39mm Цилиндар за Полнење & Цилиндар на Главата Собранието & Cam & Tensioner & Гром & Рокер Рака A7TC Искра Приклучок за GY6 139QMB 50cc 4T

39mm Цилиндар за Полнење & Цилиндар на Главата Собранието & Cam & Tensioner & Гром & Рокер Рака A7TC Искра Приклучок за GY6 139QMB

Достапност: Залиха
DEN 3983.52


39mm Цилиндар за Полнење & Цилиндар на Главата Собранието & Cam & Tensioner & Гром & Рокер Рака A7 TC Искра Приклучок за GY6 139 QMB 50cc 4 T
Спецификација :
Производи како што е прикажано
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Параметрите на стоката

Објектот Ширина:
35cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Специјални Функции:
Голем сет на цилиндар собрание
Објектот Тежина:
1.9kg
Објектот Висина:
15cm
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
gy6 50
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Објектот Должина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Зафатнина (ml):
50CC

Подобро ви се допаѓа

Боја : како на сликата Материјал : не ' рѓосувачки челик.СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Материјал : 6061 T6 Алуминиу

ТРКА ПОЛИЊАТА за КАФЕЗ за ЈАМАХА Гранд Оска НА 100 4 VP Бутване 50 ЗУМА 50 YW 50Спецификација : Овој производ е п

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Или испратете уште една нова една за да ви И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете м

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ве молиме контактирајте со

60199456080940100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет На Боја Како Слики Материјал : 6061 T6 Алумини

Има oversea магацин, некои производи може да бидат испратени од НАС склад.Ние снабдување со бесплатен прево

Се враќаВо случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе орга

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Транзит пати може да се разликуваат, осо

60199456080940100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет На Боја Како Слики Материјал : 6061 T6 Алумини

57.4 MM Голема Понесе Цилиндар Барел & Клипот Комплет& Tensioner за Јамаха YBR125 XT125 R XT125 X Надградба На 150cc Овој про

Ако у сакаат големи количини, можете да ме остави порака за да се добие најдобра цена Овие трошоци се на

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Тоа ќе потрае 1550 дена (Русија ќе треба по

455mm менувачот тело за GY6 150cc 157 QMJ 4 TСпецификација : Овој производ е погоден за GY6 157 QMJ 150cc должина 455mm Произв

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

40mm 44mm 47mm 1 PE40 QMB ЦИЛИНДАР на ГЛАВАТА+ E6 TC искра приклучоци за Тец Тркач Штета 50 Дејтонскиот 50 Бисер 50 Trackmaster

4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Возду

3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни

Легура Радијатор за Полнење за KTM 50 SX SXS Мини 49cc 50cc вода за ладење Мини Крстот Dirt bikeНа Pirce е за 2 парчиња пос

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот

Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче...

Scroll