Новак
ЛЕР Флексибилни Дење Работи Светла Водоотпорни 12v КОЧАН LED светилки drl Бел Ден Светло за Магла Светлина Вртење Сигнал Автомобили Работи Светлина

ЛЕР Флексибилни Дење Работи Светла Водоотпорни 12v КОЧАН LED светилки drl Бел Ден Светло за Магла Светлина Вртење Сигнал

Достапност: Залиха
DEN 479.04


Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни да контакт. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба.
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!

1.
специфична причина за враќање, и вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ако ви треба ни да се испрати на парцела од експрес начин, ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата адреса за е Оддалечена област или не. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 24 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
ние ќе совети друг express до вас преку е-маил, и промена на изразат ако нема одговор 1 ден по е-пошта.
НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
НИЕ НЕМА ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
2 парчиња = 1 сет
*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Мраз сина
Фокус-Година:
2013,2015,2004,2011,2002,2014,2001,2012,2010,2003,2009,2006,2005,2008,2000,2007
Бренд Име:
FASTKAS
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
КОЧАН-ZHUZI
Материјал Тип:
флексибилни гума
Ford Модел:
Фокус
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Дијаметар:
22.5cm
Специјални Функции:
Дневна Светлина, светилки drl, Дење Работи Светлина
светло функција:
Светилки drl и се Претвора Сигналот Светлина
Гаранција:
14 месеци
LED чип вид:
кочан предводени
Лер Зрак Тип:
кочан led светилки drl
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Автомобил модел:
сите

Подобро ви се допаѓа

Совршено се вклопуваат, лесна инсталација Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

ee Mrke® Led Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење ТочноОдговара Магла Браник П

Чашата е од NEG Возилото Апликација За "Фолксваген" Suran 2010 2011 2012 2013 2014 Пакет Содржина : 4 парчиња CCFL Прстени 2

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција Бидете внимателни за да се избегне дробење и

Опис : 2 парчиња (пар) на 12 W висока моќност SMD LED 9006 HB4 светилка сијалицата + Грешка Слободни Оптоварување О

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Scroll