Новак
DWCX Метал Black & Сребрена Задни Диск Сопирачки Caliper со Пре-инсталиран Подлога Одговара за Motovox MBX10 MBX11 Мини Велосипед

DWCX Метал Black & Сребрена Задни Диск Сопирачки Caliper со Пре-инсталиран Подлога Одговара за Motovox MBX10 MBX11 Мини Велосипед

Достапност: Залиха
DEN 519.00
DEN 633.12

Новите Задни Диск Сопирачки Caliper со Подлога Одговара за Motovox MBX10 MBX11 Мини Велосипед
Состојба : 100% нови Боја : Црно-Сребрен Материјал : метал Објект се вклучени : 1 x диск кочница caliper (накладките инсталиран) Компатибилен Со : одговара за Motovox MBX10 MBX11 мини велосипед
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар со оригиналот.
3) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
4) Пре-инсталиран накладките, лесна инсталација.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
5.2cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
198g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Motobike Направи:
Хонда
боја:
Black & Сребро.
одговара 1:
за Motovox MBX10 мини велосипед
Се вклопат 2:
за Motovox MBX11 мини велосипед

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Kawasaki ZX9 R 19941997 За Kawasaki ZRX1100 / 1200 19992007 За Ka

Модерната 3 прст дизајн, Pazoma лост систем е едноставен концепт за кое не е ново за теренски јава стожерот

Боја : Како на Слики Пакување : 1 Пар ( Кочница на Менувачот и Спојката на Менувачот )Одговара : Хонда CRF250 R 2

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми За вашето задоволство и позитивни повратни инфор

Мерење (многу tr u e)Ефект на фотографии (ист стил кочница спојки показател за другите модели)

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Хонда Пресретнувачи 800 / VFR 19982001 За Хон

погодни за : 22 мм дијаметарПакет се вклучени : Еден пар на Кочница Спојки Држела Заштита на СтражаAnswer : ____

Детали За Производот : 100% сосема нов кол : 1 сет(1 пар на кочница спојки држела&7 / 8"handlebar рака костец)матери

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Ducati Diavel / Јаглерод / XDiavel / S 20112017 За Ducati

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате Ако имате било какви проблеми

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха FZ6 FAZER / S2 20042010 За Јамаха FZ6 R 20092015

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Триумф DAYTONA 955i 19972003 За Триумф SPEED TRIPLE 199

Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед

Нема промена!Пакетот Вклучува : Еден пар на CNC Стожерот Спојки Кочница Држела за моделот погореНапомена

​W elcome до нашата продавница, добредојдовте на големо Fitment : За BMW G650 GS 20112012 За BMW F650 CS 20012007 За BMW G650 GS 20082014 За

start2474end247427198513090GT Мотор С11 / V4АПрилагодливи CNC 3 D Продолжи Виткање Кочница Спојки Држела За APRILIAМОДЕЛ ГОДИ

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме д

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха FZ6 FAZER / S2 20042010 За Јамаха FZ6 R 20092015

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Состојба : 100% сосема нова Боја : Црна Димензии : M10( 10мм) дијаметар x 1.25 mm тема теренот Вкупна должина : Окол

Scroll