Новак
20PCS/МНОГУ SSP80N06A ДО 220 / IRF3205ZS ДА-263 / STPS40L45CT ДО 220 / 02N60ZG ДА-220F

20PCS/МНОГУ SSP80N06A ДО 220 / IRF3205ZS ДА-263 / STPS40L45CT ДО 220 / 02N60ZG ДА-220F

Достапност: Залиха
DEN 392.00
DEN 412.80


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
SSP80N06A, IRF3205ZS, STPS40L45CT, 02N60ZG
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Подобро ви се допаѓа

Влез : 100—240 V 50—60 Hz 3.5 v ac адаптер 14 Сосема нов и висок квалитет.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 ч

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во ро

Опис На Производот100% Сосема нов 100 V 240 V AC да DC Адаптер * Влез : 100 V~240 V , 50~60 Hz * Излез : DC 5 V 1А * DC plug големина Н

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Сите висока фреквенција ниска отпорност electrolytic кондензатори сп

Влез : 100—240 V 50—60 Hz 3 Порт големина : 5.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За исп

AC24 V пак DC12 V3 A камера адаптер трансформатор модулОпис : Модул Својства : неизолирани buck модул (ДОЛАР) Испр

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Феритни Славина за да се Подобри Безбедноста и Квалитетот 100% Компатибилен Гарантира 24 месеци гаранција

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 ч

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

The default DC 5.6 V LPE6 ЛПE6 Батеријата Планината Лулка Носителот Адаптер Плоча со DC 5 Ние можеме да брод предмети

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

КАПА Префрлување НИ 50 V 100 UF Size 8*11.5 mm NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и оригинални

Кабел должина : околу 90cm Пакет : 1 x 19 V 2300m A Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чи

КАПА Префрлување НИ 16 V 330 UF Size 8*11 mm NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и оригиналниН

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

КАПА Префрлување НИ 50 V 220 UF Димензии 10*16 мм NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и ориг

Scroll