Новак
Моден Northskull Нерѓосувачки Челик Черепот Хривнија За Жени Природни Лава Камен Монистра И Тигар Око Камен Монистра Пол Мажи

Моден Northskull Нерѓосувачки Челик Черепот Хривнија За Жени Природни Лава Камен Монистра И Тигар Око Камен Монистра Пол Мажи

Достапност: Залиха
DEN 677.00
DEN 796.32

За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.com Fed Ex 3-8 дена www. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга.
Технолошкиот Процес
Повод и Подароци
.net/en/ EMS 5-15 дена www. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на DALI, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Контакт 1. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.com Aramex 3-8 дена www.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
IB-145
Тип:
хривнија
Шарм:
Мушка
Функција:
доведе & nickle слободни
Големина:
19 cm
Здравје Функција:
Анти-tatigue
Пакет:
накит кутија
Повод:
Подарок,сувенири,партија декорација
Diy Камења:
Добредојде
Тежина:
45g

Подобро ви се допаѓа

сад $ 1.6 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 3.38 / Парчесад $ 3.33 / ПарчеПарче Парчесад $ 3.32 / Парчесад $

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : S925 sterling silverСинџир Должина : 16.5+3.5 смТежина : 2.68 gdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Тогаш едноставно следете ги инструкц

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Цел износ > $2 мора да се користи Ali Express Стандард Превозот транспорт начин.(ако сте се купи производот про

Купувачи се одговорни за Враќање Превозот Надомест На Следење на Број ќе се пополни во редоследот по па

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!над $200, слободни DHL / Федекс / EMS превозотнашите минимум цел е $10,ако ва

На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : Алуминиум Бои : Антички сребрен Кв

Превозот Термини : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена по вашата исп

Нови Мулти Нерѓосувачки Челик 18mm snap нараквици & Алка 18mm Snap Копчето Накит За DIY Snap НакитМодел : SZ0452 СеријаС

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа хривнија многу стилови Имитација Бисер рачно изработени од кожа

Тип : Виножито Восок Кабелот Пријателство Хривнија Бохемски СтилДимензии : Ширина : Околу 30 mm;Должина : О

2016 година Мода Алка Неколку Накит Жените Монистра Ресни Хривнија 4mm Розово Злато Позлатен Монистра Сина

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К

Состојба : brandeнова мода кристал нараквици, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис

Точка БР БС063 Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Затворач ( Никел слободни доведе слободни ) Состојба : 100%

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ние ќе го избере транспорт во согласност со кл

2017 Нови Пристигнување Часовник Метал Шарм рачно изработени од Кожа Нараквица со 22mm Locket Pendant DIY Лава Мушк

Опис на производот : B011 Злато Сребро Едноставна Шупливи Линија Хексагонални Хривнија Отсечени се Отвор

STERLING SILVER МОНИСТРА ВОСОК ХРИВНИЈАLotМан Рака catenary восок линија ткаење 925 сребрен нараквица со мажи / жени х

Scroll