Новак
Бесплатен Превозот Црвена Роза Целосна Керамички Топката Кодот за Внатрешни работи Дома Заклучување на Вратата Модерна Едноставна Ветер со Клуч

Бесплатен Превозот Црвена Роза Целосна Керамички Топката Кодот за Внатрешни работи Дома Заклучување на Вратата Модерна Едноставна

Достапност: Залиха
DEN 1350.24


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Параметрите на стоката

боја:
Заклучување на tongue70mm, Заклучување на tongue60mm
Големина:
56
Бренд Име:
ZIYUE
Број На Модел На:
65
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Отворање ветер:
општ вид
latch тип:
Вертикален Јазик
Панел Материјал:
Керамика
Заклучување на маргина:
45mm
центар за растојание:
72mm
Функционална употреба:
заклучување на вратата
Вратата дебелина:
35-45mm
Кодот за јадрото материјал:
Бакар
Latch Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Подобро ви се допаѓа

Мебел Табела Стол Гума Нога Влошки многупарчиња / многуКастинг Алуминиум Автоматска Врата Поблиску Вр

100% Сосема Нов Таква убава хардвер дизајн! Топ класичен!! Сите наши хардвер е направен од чисто месинг со

ИспоракаНие ќе ги испрати вашите нарачки во 15 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.

започнетекрајот Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете

Ние Само Го Продаде Висок Квалитет на Брави За Врати И Прозорци Во вашата Прекрасна Куќа !Safe Кодот За Ваш

5pcs 7.5 mm Месинг D Shackle Затворач Прстен за Keyring Копче Торбичка Појас Јамка Fastener Клип

Во исто време, ние се придржуваат до принципот на "успех со висок квалитет и одлична услуга на сите клиен

Детето Безбедно Лизгачки Патио Заклучување Врата Гром Прозорец Алуминиум Легура Security кодот за Безбедн

1.Опис На ПроизводотМинијатурни Прекинувач LockoutДел No : NT PIS■Безбеден и ефикасен метод за да се заклучи о

Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача Вистински транзит време варира и тогаш ја или рефундирање на каква

ИспоракаНие ќе ги испрати вашите нарачки во 15 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.

Scroll