Новак
Freeshipping SCA610 SCA610-C28H1A

Freeshipping SCA610 SCA610-C28H1A

Достапност: Залиха
DEN 816.00
DEN 858.24

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Време На Испорака : Земја Прибл.Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Параметрите на стоката

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHIJIE
Компатибилен:
Конзола За Игри

Подобро ви се допаѓа

Бруто Тежина (kg) 0.0700Дел Број(Цел Број) 1604 LCDКонекција Pin ЗаглавиеDisplay Format 16x4 КарактерСончева Светлина Не М

Игра уреди замена на делови

DEN 724.00
762.24

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета...

DEN 588.00
618.24

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги сноси сите пре

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние само брод да се потв

DEN 1362.00
1547.52

5 КОМПЈУТЕРИ 30 W V1 Заменливи Лемење, Заварување Железо Молив Совети Metalsmith Алатка

Целосно променето во pastintegrated засилувач на суровини, ладна, тешко на ѕвонење, широко се користи во HIFI пол

Бренд нови оригинални поставување на вистински член LM2597 M5.0 2597 M5.0 sop8 switch стабилизатор на напон

Scroll