Новак
POWGE Лак HTD 3M Времето појас C= 156 159 162 165 ширина 6/9/15mm Заби 52 53 54 55 HTD3M синхрони 156-3M 159-3M 162-3M 165-3M

POWGE Лак HTD 3M Времето појас C= 156 159 162 165 ширина 6/9/15mm Заби 52 53 54 55 HTD3M синхрони 156-3M 159-3M 162-3M 165-3M

Достапност: Залиха
DEN 479.52


Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
Кориснички услуги .
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Сите предмети ќе биде предаден на светот.HTD 3 M 5 M 8 M се Лачно Заби Синхрони Појас. Ние може да понудиме специјална цена за големо количество, ве Молиме контактирајте со нас . Ако ви се потребни овие превозот метод, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за вашето разбирање. Контактирајте со нас за оваа услуга .
Трговија на големо цена .
Превозот време како ги следат маса ќе биде за вашиот референца. Сите производи се обработуваат на квалитетот за тестирање пред да се стави во акции .
Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени.
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 14 дена од купувањето. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Измената на сите видови на HTD 3 M Затворени-Јамка Времето Појас Линкот што следи :
Измената на сите видови на HTD 3 M Времето Макара Линкот што следи :
2 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
3 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
5 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи :
Висок Квалитет на производите . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

Параметрите на стоката

Ширина:
6mm, 15mm, 9mm
Должина:
156mm Teeth 52, 159mm Teeth 53, 162mm Teeth 54, 165mm Teeth 55
Број на Компјутери:
5pcs, 10pcs
Бренд Име:
POWGE
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
3M Појас L=156 159 162 165 ширина 6/9/15mm затворени појас
Теренот:
3мм
Појас За Висина:
2.40 mm
Забот Висина:
1.17 mm
Ширина:
6mm/9mm/ 15mm
Теренот Должина:
156/159/162/165mm
Maetrial:
Гума, Neoprene со fiberglass core

Подобро ви се допаѓа

2 mmПојас Ширина : 16mmМатеријал : Полиуретан со челик јадротоОблик : Отворете го заврши Синхрони појас Боја

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Ако било к

2 парчиња MXL Времето Појас 67 / 68 / 69 / 70 / 72 / 75 / 76 / 77 / 78 / 79 / 80 MXL 6 / 10мм Појас Ширина на Гума Затворена Јамка Вре

Времето Појас за сите видови на стакло машина, да ми даде појас мувла НЕ пред цел.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Слики на рамни Појаси : Воведувањето на рамен ПојасДолжина : 5850mmШирина : 30ммДебелина : 3ммМатеријал : СТП

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Овие допол

GT2 Појас, Затворенијамка, 400mm должина, 200 заби, 9mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Пр

Гаранција & Одржување : Ние нудиме на 1месец слободна замена Купувачот треба да го врати производот во ор

Бела СТП 8 M25мм Отвори Времето Појас 1 M / 2М / 3М / 4 M / 5 M / 6 M / 7 M / 8 M / 9 M / 10 M Теренот Должина 8 M Тип на Отворен Вр

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Карактеристики на интерфејсот зона е врз основа на термопластични со отворањето на прстен со појас, би

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако имате било какви проблеми со н

XL Времето Појас Гума Макара Појас 220 XL / 222 XL / 224 XL / 226 XL / 228 XL / 230 XL / 232 XL / 234 XL / 236 XL / 238 XL Тип 10мм Ширина Црна Мо

Повеќето од предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост / Хонгконг Пост / Сингапур Пост.Ние ќе

30мм,35mm,40mm,45mm Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Се враќа : Ние да се потрудим

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ве молиме о

Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ако би

SUMRAY HTD 5 M Времето Појас 5 M650 / 655 / 660 / 665 / 670 / 675 / 680 / 685 / 690 / 695mm Теренот Должина 15 / 20 / 25мм Појас Ширина Синхрон

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, ис

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.30 40 Детали XH 22 Ве молиме имај

Scroll