Новак
Виткање Велосипед Поставување на Заклучување, Задржувајќи Прстен Алуминиум Легура 25.4 mm Handlebar Фиксна Прстени 10 Боја Возат Додатоци

Виткање Велосипед Поставување на Заклучување, Задржувајќи Прстен Алуминиум Легура 25.4 mm Handlebar Фиксна Прстени 10 Боја Возат

Достапност: Залиха
DEN 273.00
DEN 287.52

Виткање Велосипед Поставување на Заклучување, Задржувајќи Прстен Алуминиум Легура 25.4 mm Handlebar Фиксна Прстени 10 Боја Возат Додатоци Име : виткање велосипед handlebar фиксна заклучување прстен Спецификации : Погоден за 25.4 MM виткање велосипед handlebar Калибар : 25.4 mm Боја : злато, сребро црвено црна, сина, зелена портокал портокал виолетова црвена роза титаниум боја Тежина : 5.41 g / ЕЕЗ Материјал : 6061 алуминиум легура анодна третман со гума против пролизгување престилка Почитувани купувачот 1. Ви благодариме за нарачување на стоки од нашата компанија продавница многу.Можете да остатокот увери и цел стоки. По плаќањето, ние ќе ви ја испратиме стоката однапред во согласност со пропишаните време. 2 : ние се надеваме дека вие не ја откаже нарачката случајно, (затоа што можеби веќе испратени на стоки во меѓународниот логистички центар по вашата исплата. во текот на времето, можеби ние немаме доволно време за пополнување на вашата цел број, но стоки веќе се испратени. ) За големина и боја : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings / Производство на серија прашања итн., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка

Параметрите на стоката

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Црна, Сина, Зелена, Розова, Портокалова, Роза, Виолетова
Ширина:
501 - 600mm
Број На Модел На:
Handlebar Фиксна Прстен
Материјал:
Алуминиум легура
is_customized:
Yes
менгеме дијаметар:
25.1 - 26.5 mm
Бренд Име:
MUQZI
Компоненти:
Handlebar Фиксна Прстен
Употреба:
виткање велосипед
Тип:
Handlebar Фиксна Прстен

Подобро ви се допаѓа

Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пр

ИНФОРМАЦИИЦелосна Карбонски Влакна MTB Столб HandlebarОПИСИ&МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски Влакна

Бренд : TOSEEKМатеријал : Целосна карбонски влакнаHandlebar должина : 400 / 420 / 440mmМатични должина : 90 / 100 / 110 / 120mmТеж

Опис На ПроизводотМатеријал : PC и СиликониБоја : Црвена / ЦрнаТелефон Носителот Ширина : 5.58.5 cmПогоден Вел

Добредојдовте Господине ! BIKEIN ПРО зачувување на Нови Отворање, Tks За Вашиот Доаѓаат & Поддршка !Ако Има Би

започнете Цена : $18.50 Цена : $28.50 Цена : $45.50 Цена : $17.15 Цена : $57.75 Цена : $20.35крајотRXL SL Јаглерод Патот Handlebar Инт

Карбонски влакна е широко се користи во градење на мостови и тунели и други структурни типови, структур

започнете Цена : $18.50 Цена : $28.50 Цена : $45.50 Цена : $17.15 Цена : $57.75 Цена : $20.35крајотRXL SL Велосипед Handlebars Црна Јаг

ESCRIPTION и МАТЕРИЈАЛИ Карбонски влакна композитни изградбата на армиранокочница лост зони 12 K јаглерод ок

Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас.Сите

Спецификација : Материјал : Јаглерод влакна Цевка со дијаметар : 6mm Надворешниот дијаметар : 6mm Внатреш

8ммШирина : handlebar : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760mm (ве Молиме изберете ја вашата омилена големина)Главна

Материјал : Целосна UD Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm ; Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm , Агол : 10 Степени, М

Модел : GUB ПЛУС 8 Rotatable велосипед телефон носителотМатеријал : Целосна CNC AL6061Должина : 55мм(max до 100mm на вредн

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ние само брод да се потврди цел адреси...

Smileteam Јаглерод Патот Handlebar Тркачки Велосипед Handlebar Велосипед Јаглерод Составен Handlebar Големина 400 / 420 / 440*90

бренд нови 3seconds брз лесно виткање алуминиум легура handlebar за капакот виткање велосипед количка за велоси

торба торба торбаНови карбонски влакна велосипед код табела заградата

Опис на производот Full јаглерод останува БАР карактеристики : Лесно да се инсталира Изградена на ултра л

Мека и шокотпорни дизајн направи да се чувствувате поудобно.Со skidproof гума зафат, ќе се чувствуваат добро

оригиналниот Taozik FMF TT велосипед трки fixedgear мускулите алуминиум легура велосипед handlebar400mm / 31.8 mmhandlebar : 285g

Ние препорачуваме да изберете ЕМС .D E SCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Vuka Sprint V23 K Материјал : 3 K Целосна Карбонски

materiale : T700 во fibra ди carbonio + lega ди alluminio dimensioni : adatto per tutti gli стандард manubrio diametro : 22mm lunghezza : 120mm finitura : 3 К tessuto aspetto

Scroll