Новак
Дигитални Жито Влага Температура Метар Содржи 2%-30% LCD Дисплеј Влажност Тестер Пченица Пченка Ориз Влага Сонда MeasureTools

Дигитални Жито Влага Температура Метар Содржи 2%-30% LCD Дисплеј Влажност Тестер Пченица Пченка Ориз Влага Сонда MeasureTools

Достапност: Залиха
DEN 883.00
DEN 959.52

Спецификации : Влага мерен опсег : 2% - 30% Максимум грешка : ± (1%Rh + 0.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
MD7822
Дисплеј Тип:
Дигитални
DIY Материјали:
Електрични
Со Светлото Или Не:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме за разбирањето!1 Ние само брод да се потврди цел адреси.5%nНапојување : 9 V батерија (6 F22)Диме

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит

Ултрапренослив дизајн, лесно да се користи.Напојува со заменливи литиум батерија, најавени податоците

Купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност и локалните увозни даноци, ако настане За Носење3.Ова

DM300 L Висока Фреквенција Почвата Влага Метар Песок Влага Метар Јаглен во Прав Влага Метар Тестер Влажнос

5em}h2{маргинаbottom : .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авт

Ефикасноста карактеристики * Мерење преку HF електромагнетни уреди со покажувач на * 10 различни во опциј

5%n+1) Температура ±0.Pin Код Вид Код Материјал Cd00 Abies grandis, Acer macrophyllum, Јавор, Acer saccharum, Бор(scots ), жолти Борови, Dal

На shrapnelконтактирајте со мерниЧитања се точни, брзиГолем број на хартија мерење на владата изборИндикац

Удобен операција не постојат комплицирани менија, шест клучни лесно ја заврши работата3 Стаклото инфра

Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние

Ви благодариме за разбирањето!1 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка кога цел за нас, За

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 р

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компаниј

ХТ904 Хартија Влага Метар Содржина Детектор Картон Цел Континуирано се Прикаже Рамна Глава Контакт Точк

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ако не можете да се исходот веднаш по ау

5%n Напојување : 9 V батерија(Не се Вклучени) Тежина : 210g (не вклучувајќи батерии) Гаранција : 1 годинаИспорак

Вовед : Овој инструмент е спроводливост влага метар специјално наменета за дрвна индустрија.Инструмент

Scroll