Новак
Sunligoo Нови Гроздобер Жените Крокодил Кожа Сектор Автоматско Подарок Кутија За Накит Се Прикаже Складирање Организатор Носење Casket

Sunligoo Нови Гроздобер Жените Крокодил Кожа Сектор Автоматско Подарок Кутија За Накит Се Прикаже Складирање Организатор Носење

Достапност: Залиха
DEN 780.00
DEN 897.12

Добредојдовте На Нашата Продавница! Опис на производот Направени на квалитетот црна faux кожа и меки беж сомот, овој накит кутија е superexcellent да се заштити вашата сакана накит од гребење и оштетување Лесни за носење и симпатична доволно за да биде подарок,1.2 Lbs (0.55 кг), 4.8" L x 4.8" W x 4.7" H (12.3 x 12.3 x 12cm) Мулти функционални накит случај, одговара за ѓердани, белегзии, обетки, уво studs, шноли, cufflinks, брошеви и други накит, убав подарок идеја Рачка на врвот прави накит случај portable, и ви овозможува да го однесе каде што сакате.Одлично за лична употреба, продавница екранот и дома декорација, прекрасен подарок идеја 3 отстранлив слоеви вклучени,13 мали прегради вклучени,1 прстен случај, Пакет се вклучени : 1 x Прикаже Поле
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1pc на Накит се Прикаже Поле
За нашите услуги
Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме да ви одговори побрзо и ви нуди најдобри услуги.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди Позитивни Повратни информации, ние ќе го цениме вашиот поттикне.
Ако не сте задоволни, пред да ја напушти Негативни/Неутрален повратни информации, контактирајте не и дозволете ми да знам дека, ние ќе го реши проблемот до го задоволи.
Ве молиме проверете ја големината пред да ја потврдите нарачката и ние секогаш сме тука за вас.
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница и да уживате во вашата шопинг!

Параметрите на стоката

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
tgh0097
Производот:
накит кутија
Бренд Име:
Sunligoo
Стил:
Класичен
Решетки Количина:
3 отстранлив слоеви вклучени 13 мали прегради вклучени 1 прстен ca
Употреба:
накит
Материјал:
кожа
Капацитет:
3 отстранлив слоеви вклучени 13 мали прегради вклучени 1 прстен ca
Спецификација:
12.3 x 12.3 x 12cm
Оптоварување:
-
Техника:
крокодил кожа
боја:
Пинк ; Виолетова ; црвена Лубеница
Пакет Се Вклучени:
1 Компјутер
Материјал:
кожа
Тежина:
550g
Стил:
Рачка на врвот прави накит случај преносни и ви овозможува да ги
Функција:
Мулти-функционални накит случај одговара за ѓердани часовници, нараквици
Големина:
Made of quality black faux leather and soft beige velvet this jewelry
Производ Карактеристики:
Погоден за организирање на обетки, ѓердани и нараквици
Објектот Ширина:
12.3 cm
Објектот Висина:
12 cm

Подобро ви се допаѓа

1.Материјал : Пластика2.Боја : како се покаже3.Големина : 6.3*2.6*5cm

Тежина : Околу 40g Материјал : крпа Големина : 25*25cm Количина : 100pcs Пакување : OPPУвозни давачки, даноци и давач

Памук конец кошницаЧисти и топло со мекост и тврдост на почетниот функција е многу широкМатеријал : пам

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СОИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозо

Креативни купола колекција кутија Cablebox Моќ wire кабел кутија Овална телескопски моќ складирање кутија 430*

Големина : 10.2*8.2*17cm(За повеќе детали pls види сл)Тоа може да се користи за да го заклучите држачот и накит ку

00 / парчеНа високоодделение ткиво кутија се меша бои со висок квалитет дома потребно бесплатен превозо

.4pcs / многу Креативни DIY Фиока Divider Домаќинство Складирање Организатор Прилагодливи Фиока Партиција Одб

Мини Складирање Кабинетот на високиот квалитет на убавина, дизајн складирање кутија 12.8*15.8*15cm бесплатен

Карактеристики : прекрасна минијатурна кутија за складирање, направени во гроздобер стил кои ќе изглед

Шминка Складирање Кутија Случај Држач, Четка Пенкало, Организатор Акрилик Јасно НовиОпис : 100% Сосема но

Цврсто Дрво Канцеларија Биро Организатор МултиКористете Криејтив Канцелариски Материјали Канцеларис

За замена или враќање на објектот : Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на

Три Слоеви Бамбус Кутија за Складирање Послужавник За Ужинка / Бонбони / прибор за на маса / Крпа Мултифу

бесплатен превозот 50 компјутери многу wholesales kraft хартија кутија / козметика подарок пакување кутија / Рач

Scroll