Новак
Lovegem Вистински UNAKITE EARRING 925 Фунта Сребро,42 mm, AE1562

Lovegem Вистински UNAKITE EARRING 925 Фунта Сребро,42 mm, AE1562

Достапност: Залиха
DEN 1293.00
DEN 1390.08


42 mm,8.6 g, камен големина : 23.8 x 12.3 mm

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
GIC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Подобро ви се допаѓа

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

природни свежа вода бисер pendantтокму исто како сликасамо 1 buc14 K злато со кубни и циркони бисерСтавање Нар

5 инчи во мерењето.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактир

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

4Хонгконг Пост (за мали цел) Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се вр

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост

46 mm,8.5 g, камен големина : 25.2 x 11,8 mm

Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дек

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Камен Големина : 25мм*14mm*6mmБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Природен КаменТежина : 12 PCS / 60 GMOQ : 12 PCS1inch=2.539

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Scroll