Новак
2017 Мода Chiffon Свила Жените Шамија Бренд на Луксузни Плоштадот Печатење Лето Плажа Ќебе Foulard Femme Hijab Shawls Size100*100cm

2017 Мода Chiffon Свила Жените Шамија Бренд на Луксузни Плоштадот Печатење Лето Плажа Ќебе Foulard Femme Hijab Shawls Size100*100cm

Достапност: Залиха
DEN 207.00
DEN 225.12

2017 Мода Chiffon Свила Жените Шамија Бренд на Луксузни Плоштадот Лето Плажа Ќебе Foulard Femme Hijab Shawls Size100*100cm

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Chiffon,Полиестер
Марами Должина:
100cm-135cm
Бренд Име:
daguanjing
Марами Тип:
Shawl, Заврши
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
зимски есен пролет лето
Стил:
плоштад шамија
боја:
Зелена
Големина:
100*100CM

Подобро ви се допаѓа

2017 Мода Волна Жените Шамија Шпанија Desigual Шамија Plaid Дебели Големи Шамија Жените Искриват echarpes Марами Shawl

2014 Lastest Париз Печати Жените Шамија Се Зголеми Кула Шема Марамиголемина : 180*95(90100cm)материјал : voile(меки е по

моден дама Крстот Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 6 боја, но сег

1.Материјал : 100% Чиста Свила.2.Големина : 90cm*90cm( ±3cm ) .3.Занает : Печатени.4.Боја : Каки.5.Стил : Мода Европа Стил

Производство информации1.Големина на : 55*55cm.2.Материјал : 100% Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : Темно

2014 Lastest мода дама Слон Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 12 бои как

големина : 75*180cmматеријали : свила+ChiffonТежина : 0.125 кг / pcОбичен Мека Chiffon Солидна Жените Пролет Scarfs 2016 Годи

1.материјал : 100% свила.2.големина на : 160*26cm околу.3.тежина : 88g4.оригиналното место : hangzhou, жеџијанг ,кина,кине

Моден Bandana Луксузни Cachecol Бренд Памук Шамија Жените Shawl Висок Квалитет Stoles Нови Tassels Eugen предиво спојување

Нова Мода Жените Плоштадот Луксузен Бренд Неверојатен Дизајн Со Черепот Цвеќиња Печатење Полиестер То

LZJN Хит Боја Големи Шамија Жените Памук Shawl 3М Продолжен Долго Марами Индија Nipal Стил Headscarf Кејп Bandana Заврш

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : Вистински Рекс Зајакот КрзноДолжина : 80смШирина : 12cm ПРЕВОЗ

Scroll