Новак
100PCS М1.4/М1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапи

100PCS М1.4/М1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапи

Достапност: Залиха
DEN 164.00
DEN 186.24

100 PCS М1.4 /м1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапи
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Параметрите на стоката

Големина:
1d4, 1d6
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6
Тип:
Најлон Заклучување Ореви

Подобро ви се допаѓа

Име : CNC Ореви Спецификации : ER20M Материјал : висококвалитетна екипа челик Термичка обработка Цврстина : 44

Име : CNC Ореви Спецификации : ER11M Материјал : висококвалитетна екипа челик Термичка обработка Цврстина : 44

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

започнетекрајотБББренд Име : AXKГолемина : M5 M6 М8 M10 М12 М14Единица Тип : многу (5 парчиња / многу)Пакет Тежина :

100pcs gauge10 # 24 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален нут

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x21 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 21 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ12 М14 М16...

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви

SOA4408 Прекудупка standoffs,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат дока

SO4М43 Прекудупка standoffs,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги кор

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x45 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 45 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа но

Бренд KINGLAND Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Објект Крило Орев Површината Ниту еден Стандард DIN315 Пак

50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x30 Женски Летало DIY ЦрвенаТема Големина М3L = 30 ммS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме

Здраво, драги пријатели! Тоа е многу добредојде и фала ти за се доаѓа до мала продавница Новата продавни

Scroll