Новак
50PCS DIY Додаток-------Целосна Кристал Цвет петокрака Ѕвезда Висат Pendant

50PCS DIY Додаток-------Целосна Кристал Цвет петокрака Ѕвезда Висат Pendant

Достапност: Залиха
DEN 506.00
DEN 588.48


4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена
На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена.
На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена.0394 инчен Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вистинската големина, ве молиме проверете ја големината покажа на владетелот 2) Можеме да испратите објекти по случаен избор, понекогаш не можеме да ги испратите сите бои на слики, понекогаш, ние ќе испратиме боја не покажа на слики, ве молиме да се разбере.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек. Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
Опис на Материјалот : Цинк Легура+Кристал Количина : 50 PCS Боја : Мулти-Боја Тип : Pendant/Тагови Само Конверзија : 1inch=25., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање. Ви благодариме за разбирањето!
Ви благодариме за вашето Купување!.
Повратни информации
1.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку ebay порака.4 mm или 1mm=0.
5) Ако е потребно побрзо испорака(DHL), тоа треба да плаќаат екстра $18, или ако износот е над $1000, ние ќе ја испрати на објекти за вас
од DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Ebay Адресата . Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.

Параметрите на стоката

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Шарм Тип:
Цвеќиња
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Количина:
50pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Конверзија:
[email protected]
Материјал:
цинк легура+Кристал

Подобро ви се допаѓа

Најголемиот ДЕЛ 30 шприц шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПРА

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 13mm*17.5 mmМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle и да д

Испорака : 1) Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост Воздух Mail, E Пакет ; време на Испорака : *за 37 работни д

Слика може да се појави поголем на вашиот екран Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна ош

Големина : 16*20 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 30 парчиња / ТорбаСос

[објект големина] : БР.1 : 16*18.5 mm,NO2:15*23mm,NO3 : 9*26mm,NO4 : 15*23mm [боја] : црна,розова [материјал] : цинк легура,криста

7pc мешани Антички Сребрен Шарм Приврзоци море светот школка шарм Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно израбо

Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките Вашиот емејл обично ќе се одговори

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 21.5x13mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : Патина БакарМАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Мета

Најголемиот ДЕЛ 30 ѕвезда шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПР

Топла продажба 50pcs / многу сребро музика забелешка Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит привр

Ако информациите не е во ред, ќе го пропушти парцела и да ја преземе одговорноста од себе Можете да конта

WTP858 Charm Злато Аметист Крило Pendant за Ѓердан природни аметист убава крило pendant суровини аметист pendant тргови

Европската Бренд Стил2 Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговор

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Пол : Унисекс Метал : Бакар Боја : како на сликата Шема : круг Синџир Должина : 50cm Pendant Големина : 5x5mm Синџир

Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА1...

Почитувани купувачи ! Шармот е 925 Sterling Silver но имаат само S925 Печат1 Овие производи се направени од вистинс

Scroll