Новак
Малта Крстот Витези Темплари Commandery Иглички Значки Masonic Lapel Pin Freemason Црвено Глеѓ Brooch

Малта Крстот Витези Темплари Commandery Иглички Значки Masonic Lapel Pin Freemason Црвено Глеѓ Brooch

Достапност: Залиха
DEN 335.52

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас организира производство, ви благодариме!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www.17track.net. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Број На Модел На:
H090
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HigoRio
Големина:
20mm

Подобро ви се допаѓа

Можете Да Се Меша Бојата Еден МногуBlue+Антички сребрен ПозлатенЗелена+Антички Злато ПозлатенСив+Античк

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : ЗлатнаКристал : Топла РозоваНа brooch е 65mm*54mm години;Ова е многу go

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СинаНа brooch е 80mm*45mm в

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : ЈасноНа brooch е 80mm*45mm

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!Злато Позлатен јасно Кристал Кристал ангел и стар pin BroochГолемината на brooch е 4,5

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!Родиум Сребро Позлатен Сина боја и Кристал AB Кристал Ангел и стар pin BroochГолем

Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во р

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC815 Цвет Форма Брош

ОписиПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / БраунНа brooch е 54mm*38mm во прибл; ФотоД

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете

Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас Добредојдовте на провери и нарачки.Ве молиме да

Scroll