Новак
Производителите продаваат MDVR видео рекордери директно во странски земји за автобус / камион / училиште автобуски следење

Производителите продаваат MDVR видео рекордери директно во странски земји за автобус / камион / училиште автобуски следење

Достапност: Залиха
DEN 2581.00
DEN 2716.80


Ние сме фабрики
1. H. 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.
2.Видео компресија користење h. 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P на-табла камерата/четири AHD720 P на-табла камерата/D1 на-табла камера;
3. 1 CH VGA излез е задолжително
4. 8-36 V широк напон на напојување, супер ниска потрошувачка на енергија.
Со преоптоварување/ undervoltage/ shortcircuit/ обратен заштита
5. Излезна моќност за 12 VDC/3 Amp, може да обезбеди постојан напон на камерата, мал LCD и други периферна опрема.
6. Поддршка SD картички за складирање, со максимална 128 G за еден SD картичка
7. Одложен за снимање на видео клип функции кога возилото е затвори (поставки за времето може да биде до 24 часа).
8. Различни видео снимање на сцени за да се задоволат различните барања, како што се автоматско снимање, прирачник за снимање, аларм за снимање, итн.
9. Поддршка 4 CH алармантна влезови(Вратата Отворена/Затворена, Светлина, Вртење, Наназад, итн) и 1 CH алармот на текст.
10. Екранот и евиденција за состојбата на возилото, плоча број, пат, во текот/ниска брзина информации, итн.
11. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн.
12.Јазик : Англиски / Руски;
13.Стандард : NTSC/PAL.

Параметрите на стоката

Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
RS485
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
Аудио Излез:
1CH РКА
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Аудио влез:
Канал 4
Видео Стандард:
NTSC
Двонасочна Аудио:
No
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА
Број На Модел На:
LSZ-A9504S-74-16

Подобро ви се допаѓа

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

AHD 4 CH Хард Диск Мобилни DVR(LSZA6604 H)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез

Нашата служба за корисници и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви понуди соодветно решение е голем с

Главниот поток за складирање, да се обезбеди квалитет на сликата; Подкрак за реално време мрежата за пре

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео комп

1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез...

Ние ќе организира замена штом случај е потврдено Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на пре

Фабрика цена 1 Ch Мини DVR Поддршка SD Картичка во Реално време Xbox HD 1 Канал видео надзор DVR Видео Рекордер Од

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

AHD 4 CH Хард Диск Мобилни DVR(LSZA6604 H)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2...

Европа : EПакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 715 дена9.0 порти HDD 1*SATA портови (Max 8 TB / per) Безжична 3 G, W

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

AHD 4 CH Хард Диск Мобилни DVR(LSZA6604 H)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез

Scroll