Новак
Генератор Контролер 501K

Генератор Контролер 501K

Достапност: Залиха
DEN 1987.00
DEN 2208.00

Кандидира Реле Излез16 Засилувач СТРУЈА во напон
H.
2) ДЕФИНИЦИЈА :
A. Модулот се користи за да се почне и да се запре моторот, што укажува на грешка
услови; автоматско затворање на моторот и да се укажува на моторот
неуспехот од страна на LED даваат вистински прво до грешка благовештение. Во 'O' позиција DC понудата е
отстранети од модул и се кандидира реле и аларм за излез се де-полни со енергија. Магнетни Текст Фреквенција2300 Hz~6000 Hz
F.
dianxiaobao_1 G dianxiaobao_1 enerator Контролер 501 K,Моделот
501 K-1 е Прирачник контролни Модул,Копчето Start Модул : 501 K, 701.5 V~+/-80 V
E. Откако моторот има
почна да се префрлат треба да биде објавен и дозволено да се вратат, за 'јас' позиција. Магнетни Текст Опсег0.
Ова функционира на сличен директорот на предупредување светилка опремени со мотор
на возилото, треба да излез пропадне тужбата не успее, ПРЕДВОДЕНА ќе се расветли.
Полнење Неуспех
предупредување исто така е предвидено од страна на следење на WL терминал на полнење алтернатор.Ова ќе го отстрани гориво/палење снабдување од тој мотор и
донесе неа да се одморат.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
501k
Бренд Име:
SHALUO
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Нови Инјектор Assy 8976024856 8976024856 За 4 HK1 6 HK1 моторWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : НоваТип : ИнјекторДел NO

Бесплатен Превозот ZX2512 25 A Диоди Одговараат За Алтернатор Brushless Генератор Rectifier 12pcs / 6 Поставува Со ЖициТ

Новите Турбо за BF4 M1011 F Турбополнач со Заптивка Bobcat 863Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Тип : Турбо ПолначБре

AVR SE350ОписТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ : На ТЕКСТНапон 190240 Vac илиrequency 5060 Hz номиналнаИЗЛЕЗНапон 73 VdcТековната контин

Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде м

Нови Инјектор 6754113010 За PC2008 PC2208 PC2408 БагерWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : НоваТип : ИнјекторДел NO : 6754

Топла Када Topside Control Panel Кинески J&J JNJ Кингстон Panel KL83 / TCP83 Спа Панел Spaserve Трговија Цена СпаСпа панел со Р

По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување.ИспоракаСо DHL / ФЕД

Чонгкинг Квалитет! Клипот Прстени Сет за 154 F 3 HP Бензински Мотор,1~1.5 kw Генератор деловиПогоден Генератор

Бесплатен превозот 1 PC Нови во Кутија A1 SY10 Излезен Модул контакт начин : skype id : guanelian whatsapp : +86 187684155181 PC Нови

Гориво Пумпа За BF4 M1011 F 863 864 873 883 A220 A300 S250 04272819Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Дел Број : 6677830Примена : Погодн

Нови Заеднички Железнички Инјектор 0950005600 За 4 D56 ТРИТОН L200 1465 A041Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : Нов

Име на производ : Мост Rectifier;Модел : MDS100 A;Max Просечната Напред бидат исправени Струја : 100 A Повторувачки Вр

Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.Превозот : Превозот со ЕМС(Кина

0 да 24 V (rms) Брзината на сензорот фреквенција Максимална 10000 Hz Започнете реле излез 5 A DC28 V DC напојување изл

Нови Заеднички Железнички Инјектор 0950007760 095007760 950007750 0950007750Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : Нови cid)Т

Селективна оперативни секвенци, тајмери и аларм патувања може да бидат променети од страна на клиентот

Пумпа За Вода 1553473030 Се Вклопува D950 B5200 B6200 B8200 B7100 B1550 B1750Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Дел број : 1553473030Прим

Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени 8 вати Фреквенција 50 / 60 Hz изб

Дизел Гориво Исклучи Електромагнетниот 3931570,3935649,4089574 SA476512 за Cummins 6 CTНапон : 12 V ОЕМ Бр.Дел Број 3965091,3935289Уп

Генератор Brushless AVR MX321 Автоматски Регулатор на НапонТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИBrushless AVR MX321 уреди со покажувач на Т

Нови Оригинални Температура Контролер E5 CNQ2 MT500 глобална напојување за AC100240 контакт начин : skype id : guanelian wha

Пумпа За Вода 1553473030 Се Вклопува D950 B5200 B6200 B8200 B7100 B1550 B1750Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОписТип : Пумпа За ВодаДел#

Genset ATS Автоматско Префрлување Прекинувач 300 A Три Фаза 4 Столбови 4 PТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИСЛИКА3 Ние исто така,

Голем LCD екран контролер КОРИСТИ (240 * 128 LCD) графички приказ, под една страница може да се покаже дека речи

Scroll