Новак
3pin XLR Машки 2 РКА Машки Аудио Адаптер Кабел Метал Аудио Конектор Кабел Кабелот за Микрофон DVD ТВ Стерео Аудио Засилувач

3pin XLR Машки 2 РКА Машки Аудио Адаптер Кабел Метал Аудио Конектор Кабел Кабелот за Микрофон DVD ТВ Стерео Аудио Засилувач

Достапност: Залиха
DEN 165.00
DEN 184.80

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
1 * XLR 2 РКА Аудио Кабел 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Овој кабел линија е мека, свиткување отпор, користење на висока верност дизајн оклопна, анти-притискање на способност, пренос на сигнал добар ефект. Ви благодариме.99% чистота бакар
Изолација Материјал : ПВЦ/ЈП
Должина : 0. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3pin XLR Машки 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал Конектор
Карактеристики :
1. Време На Испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.0 mm
Кабел Диригент : 99. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Параметрите на стоката

Должина:
30cm
Конектор Б:
РКА
Број На Модел На:
139230
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Пакување:
Polybag
Примена:
Мултимедијални
оклопна:
Фолија
Конектор A:
Џек
Пакет:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4.0 mm
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Бренд Име:
ALLOYSEED
Тип:
Аудио Адаптер Кабел
Конектор A:
РКА позлатени
Конектор Б:
Метал 3pin XLR Конектор

Подобро ви се допаѓа

тпроизвод .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.наслов {textalign : cen

Бесплатен превозот 1.5 М Nordost Один РКА Interconnect кабел со WBT0144 РКА приклучок Конектор1 РКА приклучокот не со WB

Висок Квалитет 2 рка 3,5 ММ hifi 1 до 2 аудио видео кабел со OFC чист бакар Аудио КабелМодел : 3.5 mm 2 РКАДолжина : Е

EMK 5.1 Дигитален Звук SPDIF Оптички Кабел Toslink Кабел Влакна Оптички Аудио Кабел со плетенка јакна 1m 2m 3m 10m 15 ми

HD Видео Игра Фаќање Про 1080 P Рекордер со USB 2.Излез : Со HD излез за да се поврзете голема displayer, Работи со и з

Спецификации : Боја : Сина или Сива ( Случаен Испорака ) Диригент : Висока чистота бакарна жица Изолација :

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција бли

Висок квалитет на оклопна висока верност дизајн им овозможи на вашата музика да звучи неверојатно верн

Бесплатен превозот 3М / пар Nordost Valhalla Аудио Кабел Звучник hifi Loundspeaker кабел со карбонски влакна Y лопата кон

Бесплатен превозот moonsaudio Бела Гром Bluk interconnect Кабел за DIY кабел еден / метарДолжина : 1 MКонектори : без при

Карактеристики : 1 Љубителите на музиката споделување слушалки адаптер2 До 2 луѓето да ја користиме и спо

5mm телефон џек3) Земање мостри Стапка : 32 KHZ, 44.Главната Адаптер Дигитален да Аналогни Аудио Конвертор со 3

Карактеристики : Добар квалитет и 100% сосема нов и аудио / музика излез САМО, аудио текст не е достапно за

Ние нудиме попуст за големо количество Добредојдовте да контактирате со нас!HDMI Konverter SCART, Дигитален Ауди

AKG Y40 Y50X7, ПРАТЕНИЦИТЕ неодамна лансираше напредни сигнал кабел чија Внатрешна жици се OCC на висока чисто

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бесплатен превозот пар QED Потпис interconnet кабел со WBT0144 да XLR машки конектор приклучокКарактеристики : Боја

Автомобил Брод Мот 1 Метри Должина USB 2 РКА 3,5 мм Женски Флеш Планината ПОМОШЕН СтереоПакетот вклучува : 1 x

Бесплатен превозот 3meter moonsaudio SPX28 OFC Сребро позлатен моќ кабел Карбонски влакна Родиум позлатен AC НИ моќ

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорак

Во повеќето случаи, international shipping зема околу 1025 работни дена(речиси 1month) Ви благодариме!За Returens : Ако објек

5 mm Џек за Слушалки * Б порт : ТВ 3 RCA (Црвена, Жолта, Бела) * Должина : 1 Купат повеќе, спаси повеќе! Пониска цен

Бесплатен превозот пар Nordost Один РКА Interconnect кабел со WBT0102 Ag сребро позлатен приклучок конекторОпис : Nordost

12.5 за 1.3 метри(1pcs)55е за 10meters(не сечење)

Бесплатен превозот ЕДЕН парчиња XLO Ограничено Издание LE210 AC НИ Кабелот за Напојување 6 FT 1.83 M За Засилувач

Висока густина висок заштитен верност дизајн ,силни антимешање способност ,transmisson сигнал ефект.530 METER (Ак

Scroll