Новак
Резервни бесплатен превозот мото додатоци retroviseur мото За 1984 и до Харли Дејвидсон Дуна Стрит Боб лоу Рајдер Масти

Резервни бесплатен превозот мото додатоци retroviseur мото За 1984 и до Харли Дејвидсон Дуна Стрит Боб лоу Рајдер Масти

Достапност: Залиха
DEN 2782.00
DEN 2959.68

Карактеристики : Резервни 100% Нов Висок квалитет и многу издржливи Уникатен Прилагодено Дизајн, совршен натпревар Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира Дава јасен поглед и не е лесно да попуштат или пауза Боја : исто како слика покаже Големина : Како на Сликата Покаже Fitment : одговара за 1982-подоцна сите модели (освен VRSCF,2014-подоцна FLHTKSE,FLHRSE6, FLHR и FLHRC модели и XL1200 X монтирани под handlebars). Пакет содржи : 1 Пар Огледало (Лево и Десно )

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел:
MT382-E-Б.К.
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.8kg

Подобро ви се допаѓа

Овие Огледало база плочи, исто така може да се користи како самостојна блокоф плочи Инструкции : нема на

Овие Огледало база плочи, исто така може да се користи како самостојна блокоф плочи Инструкции : нема на

Карактеристики : Огледало Материјал : Акрилна Боја : Црна, Карбонски Влакна Големина : 3 инчи дијаметар ко

добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!

Fitment : За универзален мотор велосипеди харли туринг ,дуна , софтејл ,и спортските хонда ,suzuki,kawasaki ,јамаха..

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Универзална одговара за повеќето 6mm / 8мм / 10мм Зав

Бренд НовиЗадните Шок Извори Суспензија За Јамаха YZinger PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50Количина : 1 парПакет се вклучен

100% Сосема Нов Materail : cnc алуминиум Боја : црна / црвена / сино / златоКарактеристики : Висок квалитет и лесно

Универзален мотор огледала 13mm18mm се Справи со Бар за Универзална CNC се Справи со Бар Крајот Задната Стран

Атрибути Висок Квалитет на Црна ОЕМ Стил Трки Огледала (Лево и Право Страни) Високо Влијание ABS Школка, Ч

Количина : Еден пар (лево и право) Материјал : ВисокоКвалитетна ABS Пластика Школка & Пак Сигнал Леќа и Стак

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона На сликите кои се прикажани не се вистинс

(Пар) Универзална 7 / 8 Handlebar Хром Мотоцикл Огледало Адаптерот на Држачот за Монтирање на Заградата Опис :

Универзална Одговара За УНИВЕРЗАЛНА МОТО ОгледалаПогоден за Хонда, Suzuki Kawasaki KTM АТВ Јамаха BMW. Мотоцикл е

Вклучени во секој пар на Ретровизори : 2 х 8мм насока на стрелките на часовникот Завртки 2 х 8мм Продолжен

Scroll