Новак
Lamadaled далечински управувач црвени, сини led возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решетката светилка автомобил светилки drl дење работи светлина

Lamadaled далечински управувач црвени, сини led возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решетката светилка автомобил

Достапност: Залиха
DEN 1411.00
DEN 2016.00


Lamadaled далечински црвени, сини led полицијата возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решетката светилка автомобил светилки drl дење работи светлина
Карактеристики :
* Повеќе трепка режими, ако треба да работат видео, ве молиме да ги споделите со нас, ние може да го испратам до тебе.
* Висок квалитет на led - може да се види дури и под сончева светлина.
* Вкупниот број на порти : 4*9=36 LEDS
* Напон : DC 12 V
Бои : црвена сина, бела
пакетот Вклучува :
1 SET x 36 LED Strobe Светлина

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
2red 2blue, сите црвени, сите се бели, сите сини
Бренд Име:
Lamadaled
Материјал Тип:
ABS алуминиум
Тип На Објект:
Ден Светлина
A4-Година:
2014,2012,2013,2015
Објектот Дијаметар:
19cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A4
Име На Модел:
1239
Објектот Тежина:
0.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Специјални Функции:
Strobe
Температура На Боја:
црвена сина, бела
Wattage:
36
Тип На Објект:
На Возилото
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Сите автомобили

Подобро ви се допаѓа

Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба Примачот Име И Презим

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуд

Опис : Супер светло CCFL осветлување lights "Ангелски Очи" Светла Бела Светлина, со температура од 7000 К сјај

· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуд

Извори на светло : 6pieces Gen III*1 Watt Led4 Моќност : 6 W3 Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми...

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

2017 Нови 2бр 4.4 инчи 18 W Кри чипови 800 LM Автомобил LED Светлата Сијалица Работа светлина ATV теренски камион бр

На electrode е од TOSIBA.На hydrargyrum е од Италија МОРИЊАТА Прозрачна инверторот се наоѓа надвор, за разлика од друг

Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т / T) или Western Union Пакет : Еден Пар на светилки Ако тоа се случи, само

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ќе имаме тестирани на

2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на зем

Спецификација : 100% Сосема новСветла Боја : БелаОперативен Напон : DC12 VПриклучок : T15Животен Век : 65,000 часаБ

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета...

Прозрачна инверторот се наоѓа надвор, за разлика од другите поевтини модели, каде инверторот се наоѓа в

Се КРИЕШЕ,2005~2009 година,Автомобил Стајлинг за Reiz Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Reiz главата свети

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Карактеристики : Направени со висок квалитет 3Emit

Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата епошта на загриженост Но ќе мора да пла

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

Опис на производот : Соларни морон ranger светилка е нов тип на автомобил осветлување производи, производо

Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви

Scroll