Новак
Hongmioo Унисекс Панк Појас Мода Жените Стп Кожен Појас И Pigskin Кожа 100cm Занитвам Појаси

Hongmioo Унисекс Панк Појас Мода Жените Стп Кожен Појас И Pigskin Кожа 100cm Занитвам Појаси

Достапност: Залиха
DEN 672.00
DEN 946.08


Топло Совети :
1.Како на снимање на слики може да бидат погодени од светлина, визуелна агол и прикажување на машината, производи'color ќе биде малку различен од слики. Ве молиме вид преовладува. 2.Поради прирачник за мерење, Имаат 1-2 Грешка,ако Умот, ве молиме да не купувам 3. Ако сакате да се прилагодите на некои ремени или да масовно купување,можете да пратите e-mail на нашето поштенско сандаче. Покрај тоа,ако имате било какви прашања во врска со нашите ремени, можете исто така да испратите некоја e-mail на нас.
Повратни информации 1. Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.
2.Ние вредност, секој клиент е совети. А ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми на клиентите може да се сретне во трансакцијата.
3.Откако ќе ја прими пратката, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не се брза да им даде на негативен фидбек. Може да контактирате со нас, прво и ние ќе успее да ги реши проблемите на ваше задоволство. Тоа е нашата цел да се обезбеди пет ѕвезди на услуги за вас! Плаќање 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пакување 1.Во однос на differents на нашите производи, ние ќе го избере различни пакување начини,обично нашите пакување начини како да ги следат

Параметрите на стоката

Појас Должина:
105cm, 110cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Должина:
5.2 cm
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Тока Ширина:
4.8 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,СТП,Метал
Бренд Име:
HONGMIOO
Број На Модел На:
СЕ-182

Подобро ви се допаѓа

Материјал : гроздобер легура тока + висок степен на СТП кожен појас ширина 10.5 см е 112cm долго (дупка е 7790cm)

VOHIO гроздобер појаси за жените Браун втиснување неврзан појас мода Висок квалитет дами ремени feminina црна

Нашата компанија ја поддржува трговијата на мало и големо на нашите производи.Се надеваме дека нашите п

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ СИТЕ СТИЛОВИ И ГОЛЕМИНАТА ИМАМЕ ВО АКЦИИ РЕМЕНИ ГОЛЕМИНА : вкупната должина на пој

Тока материјал : метал Рака тока : молња Должина : 105cm 110cm 115cm 120cm 125cm Ширина : 3.3 cm Боја : црно Кафе браун (на) ц

Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање...

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првио

Опис : Материјал : Ткаени Боја : Армија Зелена / Црни / Сиви / Кафеави добра декорација и самоодбрана произ

Почитувани buye r,ние прифати продажба на мало, трговија на големо, dropshippingсе надевам дека ви се допаѓа наша

Европа Луксузен бренд Дизајнер Жените метал декорација еластични ленти панк ноќен клуб мода женски кор

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првио

Почитувани buye r,ние прифати продажба на мало, трговија на големо, dropshippingсе надевам дека ви се допаѓа наша

Е применливо : 3.8 cm 4.0 cm ширина на појас Материјал : цинк легура метал Големина : ве Молиме да видите на фот

ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, полови

Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен исп

Scroll