Новак
WT50A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенција

WT50A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенција

Достапност: Залиха
DEN 36912.00


WT50 A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенција
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1. Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .
2.ние ќе забелешка "подарок", со вредност $10 за вашиот објект во целина .
3. Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Песната тука : www.17track.net/index_en.shtml (неколку дена по пакети испратени надвор).
4.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот.
5.Некои производи' прирачници, возачи, софтвери достапни само со симнување или праќање по е-пошта .
6.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .
За Гаранција
1.ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .
За Повратни Информации
1.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете.
се задоволни со нашите производи и услуги.
2. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот. Нема спор,Среќен Шопинг!!!

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Бери Век
гаус метар:
магнетни тестирање инструмент
табела гаус метар:
Десктоп интелигентни fluxmeter

Подобро ви се допаѓа

Scroll