Новак
Селски Свадба Прстен Носител Кутија, Персоналните Свадба Прстен Кутија, Свадба Оркестарот, Дрвени прстен носителот кутија, Прилагодена Свадба Подароци

Селски Свадба Прстен Носител Кутија, Персоналните Свадба Прстен Кутија, Свадба Оркестарот, Дрвени прстен носителот кутија, Прилагодена

Достапност: Залиха
DEN 383.52

Селски Свадба Прстен Носител Кутија, Персоналните Свадба Прстен Кутија, Свадба Оркестарот, Дрвени прстен носителот кутија, Прилагодена Свадба Подароци КАКО ДА НАРАЧАТЕ? кога ќе проверите, pls додади белешка во коментар кутија : 1 Вашите имиња 2 Вашата свадба датум на Мерење :
стан. 10cm x 6cm x 5cm (3.93"x2.36"x1.96")
Материјали : дрво , burlap Овој оглас само прстен кутија не се вклучуваат прстените. Ако ви се на големо,pls контакт со мене, јас ќе ви даде голем попуст. Напомена : произведуваат време е од 3 работни дена, pls сметаат дека ова, кога ќе купување. E-пакет од 10-20days испорака, Кина пост 30-40days дели многу. Ако имате било какви прашања,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
дрвени прстен кутија
Објектот Тежина:
20g
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
6cm
Материјал:
Дрво
Објектот Висина:
5cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии

Подобро ви се допаѓа

Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.нашето задоволство е нашата извршу

Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во Нешто што треба

200pcs Organza Кеси, Мешана БојаОколу 10cm широк, 12cm долгоOrganza кеси со панделки се мали и исклучителна Тоа може да

【Име на производ】 памучна крпа џеб џеб ретро правец на drawstring торба 【Материјал】 памук, лен торба 【спец

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 406Објектот МатеријалиПластичн

Материјал : Храна одделение ПП пластични заштита на Животната средина, Здравјето ,Трајни, долг животен в

Материјал : АкриликБоја : ЦрнаВкупната Големина : за 130x130x130mm H (ако сакате да custom size,ве молиме контактирај

Опис : Материјал : Leathette, ДрвениГолемина : прибл 503718 CMБоја : како фотографија покажаПакетот Вклучува : Pendant

ОписМатеријал : OrganzaРеден Број : 2 00pcs / н тголемина на : Мали 9x12cm =прибл (3 Општо земено, нашите мин цел колич

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Превозот : Обработка на време : 27 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акц

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Точка бр : DBX543Име : Накит КутијаМатеријал : 900paper + сунѓерот внатреБоја : бела или црнаDBX54301 : 5.85.83.5 cm ; тежина

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".4 mmОбј

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 408Објектот МатеријалиПластичн

Тип : Падна Полиран Камења за Wicca Реики Енергија Исцелување Кристал Големина Детали(Приближно) : Падна Ка

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ако

Бесплатен Превозот Накит Тркалаат Торба Преносни Carring Случај Кожа Организатор Мулти Функционални Ѓерд

20x30cm Бела Organza Накит Пакување Кеси Мали Drawstring Пошта Подарок Прилагодено Лого Печатење Кеси 100pcs / многу Го

Материјал : Метал ЖелезоБоја : БелаВкупната Големина : околу 330 mm Висина (ако сакате да обичај екранот сто

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница , ако имате било каков проблем, ве молиме контактир

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 110mm W x 145mm D x 140mm Х, innner ширина на секој слој е за 45mm(ак

Тип : Врежани Камен,Дланка Usui Камен Исцелување Кристал Чакра Реики Симболи Големина Детали(Приближно) : 2

Scroll