Новак
бесплатен превозот Популарни Продажба на Високо Квалитетни 60СМ T8 ЛЕР Цевка Светлина Тела

бесплатен превозот Популарни Продажба на Високо Квалитетни 60СМ T8 ЛЕР Цевка Светлина Тела

Достапност: Залиха
DEN 16907.04


Напомена : Почитувани клиенти, ве молиме изберете жици режим на тела :
A. Двојно-заврши жици. (Една страна, L, една страна, Ј.)
Б. Еден-заврши wirng. (Л и Н се на текст, од една страна)

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Двојно заврши ожичување, Сингл заврши wirng
Wattage:
600mm 2 feet
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD
Должина:
0.6m
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Напон:
AC85-265V
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
YANGMIN
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
600MM

Подобро ви се допаѓа

Ние не ги замени предмети со истечен рок на гаранција.За Гаранција1.Директни алтернатива на обичните за

Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена п

1 Тип на производ : 11568 SMD2 Влезен Напон : 12 VDC3 Моќ Дисипација : 1.44 W Max4 Led Type : 5050 3 чипови SMD5 Led Количина : 8 комп

Напомена : Почитувани клиенти, ве молиме изберете жици режим на тела : A Двојнозаврши жици (Една страна, L,

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 3

11571316 AСупер Светло 1157 LED BUBL P21 W 12 V 24 V 13 LED 5050 SMD СИЈАЛИЦА возило опашка светла кочница светла за рикверц све

Ако најдете квалитет проблем по потпишувањето на пратката, ве молиме не се директно започнете спор или

Производи detailes : Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W Напон : AC0 220 V Dimmable : Нема Грло : E27 Led Чип Модел : LED Филамент КОЧАН LED Чип Qu

ВисокаLED диоди 10 W Долг живот Светлина Боја : Топло Бела ВисокаLED диоди 10 WДолг животен векСветлината Боја

30pcs smd 5050 цврсти лентаНаслов : Led Лента 6 W 58cm долго 30pcs на 5050 SMD3chip led извори на светлина 690 LM чиста бела 12 VDC dimm

Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на К

Производи detailes : Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W Напон : AC0 220 V Dimmable : Нема Грло : E27 Led Чип Модел : LED Филамент КОЧАН LED Чип Qu

За превозот : ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка кога имаме испраќаат пакетот ,можете

RAYWAY Par30 ЛЕР Par38 10w 20w RGB центарот на вниманието dimmable Чадор Светилка алуминиум & стакло водоотпорен Далечин

Декоративни осветлување во дома и на јавни места, како што е забава осветлување, архитектонски Осветлув

За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевти

Scroll