Новак
163*97mm 7inch LCD Екранот ЗА Wexler Табот 7б Таблета Замена Бесплатен Превозот

163*97mm 7inch LCD Екранот ЗА Wexler Табот 7б Таблета Замена Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 639.00
DEN 864.00


Параметрите на стоката

Бренд Име:
htytech
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
за Wexler Табот 7б Таблета

Подобро ви се допаѓа

Добредојде за рефус цел испитување и потврди превозот ценаВе молиме потврдете точно превозот начин и п

Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени.Ако објектот е оште

Ако не у имате било какви прашања, вклучувајќи користење и технологија проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ

Повратни информацииАко сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откак

Диск плоча за позиционирање четири дупки 21 Поддршка TTL излез може да ги поддржи AT070 TN90 AT070 TN92 AT070 TN90.

Оригиналниот 6.5 TFT LCD polegada lta065b0f0f CCFL 0f0 nel75 ab0f013a LT065 AB3 D300 Мерцедес Бенц автомобили аудио серија ntg2.5 Р

100% оригиналнислика за refernce само.Повеќе Тип и Големина во парк, contanct нас за детали Ве молиме потврдете го

Повеќе Тип и Големина во парк, contanct нас за детали Ве молиме потврдете го степенот и големината befor ќе се н

Брза ИспоракаКорпоративната Визија : 1.Најдобра услуга2.,LtdАдреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua

Ц, Ние гарантираме дека опремата кои ги нудиме се сосема нови, целосна и неискористени пред породувањет

Повеќето поволна цена4 Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.Треба да се обрне внимание

За Nintendo DS Lite NDSL Игра Конзола Оригинални Дното Надолу LCD Екран ЗаменаПакетот вклучува : 5 x копчето lcd екран

Најдобра услуга2 За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена Било несреќи и одложувања

Повратни информации : 1 да пристигнат некаде ќе треба многу повеќе! Ако во итна.Поткрепени од страна на н

Поддршка 1ch HDMI влез; и IC поддржува HDMI 1.8inch EJ080 NA04 C TFT 1024x768 LCD Екран плус HDMI VGA AV IR LCD Возачот Одбор со Екран на

Сите пораки ќе бидат одговорени со 1business ден Се надевам дека ќе имаме добар бизнис патување во нашата пр

1set=8 Парчиња 1pcs=4led LED лента LG INNOTEK DRT 3.0 42"_A / Б ТИП REV01 производи исто како слика

Обновена Вистински За Nintendo NDSI DS XL ЌЕ Горниот Врвот LCD Екран Замена Компатибилен со NDSI ЌЕ XL LCD Екран Пакет

Зачувано директно технологија Зачувано директно на технологија за да се реши на корисникот settings и рачн

На повеќе процесори да се постигне рамка за синхронизација, 0 задоцнување, без опашка и други технологии

Scroll