Новак
12x6.3x5M големи Гумени Настан Отворено Рекламирање Шатори Гумени Свадба/Партија Шатор Павилјон Настани Шатори Крошна Gazebo

12x6.3x5M големи Гумени Настан Отворено Рекламирање Шатори Гумени Свадба/Партија Шатор Павилјон Настани Шатори Крошна Gazebo

Достапност: Залиха
DEN 103968.00
DEN 109440.00


Ако испорака на Русија превозот цена е 200 ДОЛАРИ pls контакт со мене јас ќе се измени цена за вас :
Answer : ___________________________ Note : Aliexpress систем default шаторот ќе биде превозот од изразуваат (како на пример, DHL ,Fed Ex ,UPS-от) па shiping трошоци ќе бидат високи becuase шаторот е многу тешка ако породувањето со авион на аеродром или со воздух или море до одредиштето порта ќе биде поевтин Бренд Joyinflatale Име D Облик на Шатор Модел Бр. RT-020 Материјали Оксфорд Ткаенина Боја исто Како слика или прилагодено Size 12*6.3*5 M Тежина 102 Kg за шаторот ; од 21kgr. за компресор Пакет Големина 95*80*80см за шаторот ; 55*50*40cm за компресор Пакет јас nflatable производ е преполна со тешки-должност ПВЦ торбичката; воздушен компресор/ воздушна пумпа е преполна со извезуваат стандардна картон. MOQ 1 Парче Компресор(шиење на производот) Компресор со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Воздушна Пумпа(херметички производ) Воздушна пумпа со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Додатоци Компресор или воздушна пумпа ,поправка Комплет ,Лепак ,торбичката (бесплатно ) Изработка машина за Шиење технологија : двоен крои насекаде и силна засилување на заеднички дел . Карактеристики : работа со компресор цело време Воздух тесни технологија : Заварчик од страна на Милер машина во висока пареа и реализација на заеднички дел . Карактеристики : 100% водоотпорни ;само еднаш се надува ,херметички Печатење на Логото печатени со Дигитално печатење или Свила екран печатење Олово Време За 7 дена Превозот Метод Со Express(DHL,Fed Ex,ТНТ,UPS-от ,) ,воздух ,море итн Трговија Терминот ФОБ,ЦФР,CIF итн Гаранција 2-3 години се Надува и Разбивам Лесно да се инсталира и да ги симнат во рок од 5-15 минути Плаќање TT/ Western Union / Пари Грам/ Paypal

Параметрите на стоката

Структура:
Една Спална Соба
Слоеви:
Еден
Број На Модел На:
Т-061
Капацитет:
8+
Бренд Име:
joyinflatable
Дното Водоотпорен Индекс:
2000-3000 mm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Област:
5X5M
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Тип:
5 + Личност Шатор
Стил:
Отворено
is_customized:
Yes
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Пол Материјал:
ПВЦ
Ткаенини:
ПВЦ

Подобро ви се допаѓа

Кампување Шатор Еден Слој 34 Лице Карбонски Влакна Брзо Автоматско Отворање Риболов Качување Велосипед

Тежина : 11.5 KGМатеријал : оксфорд,polysterФункција : Windproof,Водоотпорен ,УВАнти,тоа е лесно да се носат.

Детали За Производот : Големина : (60+180+60)*210*135 CMБренд : FlytopПакување големина : 48*17*17 CMНадворешниот шатор мат

55 мм ПВЦ, доведе слободни, водоотпорен, пламен ретардација, отпорни на абење,УВзаштита, и боја исчезнат о

510 PERSONS ГОЛЕМА СОБА ПАРТИЈА ШАТОР / POPUP ШАТОРГолемина : 300*300*180cmТкаенини : 190 T полиестер, водоотпорен СТП сл

Може да има некои грешки во боја и големина, бидејќи на различни компјутер и мерење.Ова е 4сезона шатор, р

Ultralight Шатор Мултикориснички Сонцето Засолниште Awning Шатор Отворено Плажа Кампување Пикник Ultralight Заштит

ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја

ПРЕДМЕТИ ОПИС 1.Големина : 260*260*185cm Тежина : 7kg2.Материјал : Полиестер 190 T PU3000+ Најлон 210 D PU30003.Лесно да се пос

Тежина : 8 KGМатеријал : оксфорд,polysterФункција : Windproof,Водоотпорен ,УВАнти,тоа е лесно да се носат.Големина н

Врвен квалитет на спреј за тен шатор / popup тен шатор / убавина шаторГолемина : 120*120*h210cmТкаенини : 190 T водоот

Scroll