Новак
Бесплатен Превозот 50pcs/многу TDA7265 ZIP-11 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 50pcs/многу TDA7265 ZIP-11 Нови оригинални IC Во парк!

Достапност: Залиха
DEN 1524.00
DEN 1692.96


Параметрите на стоката

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
tda7265
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Име:
SZHCKJ

Подобро ви се допаѓа

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

RTL8151 EH QFN48

50 компјутери / многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тро

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Лимит попусти10 PCS BESTEP T73 12 V Реле Сина JQC3 F12 VDCВ

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

DHL, Fed Ex, ТНТ, UPSот, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. Ние можеме да брод на сите производи во св

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Scroll