Новак
бела ballroom облека за жени ballroom конкуренција фустани flamenco танц облечи долго ballroom танцува носат фустан стандард

бела ballroom облека за жени ballroom конкуренција фустани flamenco танц облечи долго ballroom танцува носат фустан стандард

Достапност: Залиха
DEN 4307.00
DEN 5007.36

П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. За Еден пар на уникатни Чевли за Танц, ве Молиме кликнете .Големина на Табелата, Големина Фустан Должина на Градите, Половината Hipline Рамо Ширина Единица CM CM CM CM CM S 125 78-84 62-66 83-88 36 M 125 83-88 66-70 87-92 37 L 125 87-92 70-74 91-96 38 XL 125 91-96 74-78 94-98 39 XXL 125 95-100 78-83 97-102 40 Совети : 1 CM= 0. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. Повратни информации : 1.393 Инчен / 1 Inch=2. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата.54 СМ Ако сакате да ја прилагодите, plese ја напушти масажа за вашиот висина, тежина, биста, половината и колковите. Враќање Политики : 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. Превозот : 1. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби.Поштенски и ракување такса не се враќа. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед).
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Полиестер
Големина:
S, M, L, XL, XXL

Подобро ви се допаѓа

Доколку е потребно променете ја бојата или да направи некои промени за фустан стил, ве молиме љубезно ве

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.2 ве М

Ние зависи од клиентите задоволство да се успее Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучителн

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Уметничко лизгање фустани за девојки, уметничко лизгање фустан натпревар , конкуренција игри со авијац

Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.Мода и удобно7.Висок квалитет на материјалит

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Употреба : Ballroom Валцер Танго Модерна Flamenco Танцување Носа

Напомена : оваа облека вклучуваат само блузиБренд : Најдобар ТанчерГолемина(единица : cm)Биста(единица : cm

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

5 cm) L 12 44 16 14 1517 39 инчи(99cm) 31 инчи(79cm) 41 инчи(1046cm) XL 14 46 18 16 1921 40 инчи(101 Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги

Објектот спецификитеТанц Тип : BallroomПол : ЖенитеСтил : ДругиТанц Класификација : Galop,Waltzing,Танго Димензии с

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

Боја : како на слики го покажуваве молиме имајте во предвид 1cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см.Објектот Вклучуваат : 1pcs

Кратко Sleeve Копчето Mens латинска Кошули Танц Врвот Ballroom Dancewear латинска Танц Носии Фаза Облека За Мажи Ballroom

Тоа е голем дете на љубовта и деца, и совршен идеалист.Ако не постои големина одговара за вас, можете да к

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани

Ќе се 2035 работни дена, треба да ја плати превозот Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по c

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

2" 87cm92cm / 34.5" 87cm92cm / 34.6" 97cm102cm / 38.2" 95cm100cm / 37.7"33" 62cm66cm / 24.9" 83cm88cm / 32.1" 91cm96cm / 35.Ако се купи облека треба да се вр

1 : MOQ : Вклучувајќи вест, еден пар на панталоните, блескав крило, еден пар на очила2 : Работни начини : 3 дел 7

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Сите единица е во CM, 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.Поштенски и ракување такса не се враќа Ве молиме бидете сигурни

Scroll