Новак
EnkeliBB Фустани За Девојки Деца Фенси Убава Туту Фустани Бебе Девојки Принцеза Прекрасна Фустан Девојки Роденден Облека

EnkeliBB Фустани За Девојки Деца Фенси Убава Туту Фустани Бебе Девојки Принцеза Прекрасна Фустан Девојки Роденден Облека

Достапност: Залиха
DEN 610.00
DEN 662.88


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl"збор-заврши : пауза-збор; боја : rgb(0, 0, 0); кутија-големината : содржини-box); маргина : 0px; баласт : 0px; border : 0px; font-size : 13px; line-height : наследат; font-family : Arial, Helvetica, sans-serif; vertical-align : основна линија;"> Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што да правам кога купување заштита времето истекува"збор-заврши : пауза-збор; боја : rgb(0, 0, 0); кутија-големината : содржини-box); маргина : 0px; баласт : 0px; border : 0px; font-size : 13px; line-height : наследат; font-family : Arial, Helvetica, sans-serif; vertical-align : основна линија;"> Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина"збор-заврши : пауза-збор; боја : rgb(0, 0, 0); кутија-големината : содржини-box); маргина : 0px; баласт : 0px; border : 0px; font-size : 13px; line-height : наследат; font-family : Arial, Helvetica, sans-serif; vertical-align : основна линија;"> Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат . Најважното нешто, Ако не ви се допаѓа објектот или имаат прашање за објектот,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се реши за вас : ) ние треба вашата 5 ѕвезди повратни информации ,ви благодарам.

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 4T, 5T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Девојки Зајакот Се Облекуваат
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
EnkeliBB
Силуета:
Бал
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Материјал:
Памук,Viscose
Име:
Снежана Фенси Облека
Возраст:
12M 24M 3T 4T 5T 6T
боја:
бела сина, црна
приказна:
Снежана Принцеза

Подобро ви се допаѓа

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

ГОЛЕМИНА : 7(2 Years)ГОЛЕМИНА : 9(3 Years)ГОЛЕМИНА : 11(4 Years)ГОЛЕМИНА : 13(5 Years)ГОЛЕМИНА : 15(6 Years)

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата email трпеливо и ние ќе ви одговори

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Класични шарени, половина ракав дизајн, еден рамо корсе

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно в

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

Материјал : Памук, Лен Тело 97109 cm, Рамо 42 см, Градите 130 см, Ракави 23 см, Полите 272 cm тежина:0.25 кг

Ali Express Стандард Превозот Ќе се 1035 работни дена,Бесплатен превозот Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybo

Vestidos verano 2017 Жените Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Цветни Фустан Голема Голем

Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Плаќањето се очекува да бидат примени во рок

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад{маргин

Големина Должина Биста Половината Хип М 79 100 104 116 L 79 104 108 120 XL 80 108 112 1242 XL3 XL8080112116116120128132Текстот е скриен, мо

Jurken 2017 Zomer Dames Жените Лето Долго Макси Фустан Флорални Плажа Фустан без Ракави Секси V Деколте, Отворени В

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

Јас ќе се справи со тоа Ви благодарам многу!Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојд

2017 нови жените цветни печатење V јака долго макси фустан од чипка tassel празник boho фустан кратко sleeve Цветн

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Scroll