Новак
Далечински 3 Копчиња Цинк Легура+Кожа Виткање Flid Копче Покрие Случај За Ауди A4L-A6L-П5-A3-A8-А5-A7-S5-S6-S7 Копче Синџир Еден Сет

Далечински 3 Копчиња Цинк Легура+Кожа Виткање Flid Копче Покрие Случај За Ауди A4L-A6L-П5-A3-A8-А5-A7-S5-S6-S7 Копче Синџир Еден

Достапност: Залиха
DEN 501.00
DEN 641.76


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Квалитетот Цинк Легура+Кожа Поклопец За Вашиот Автомобил Копчињата !
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Метал + вештачка кожа
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
Користење на логото : никој
Тежина : 170g
Fitment :
За Ауди A4 L-A6 L-П5-A3-A8-А5-A7-S5-S6-S7
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналните ставки изгледа иста како нашата слика шоу.
Нашите производи продажба точка :
Храна одделение Цинк Легура+Кожа.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Имаме Два боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
1 x Цинк Легура+Кожа
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Параметрите на стоката

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
jingyuqin

Подобро ви се допаѓа

1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.2 : Сите вратени п

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

ВНИМАНИЕ : Ние немаме програмски инструкции,ве молиме љубезно прашува locksmith на програма за скролување.С

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Производ ФункцијаБоја : Како на слики прикажаниКоличина : 1 компјутерПрименливи модели : МИНИ F56 F55 Посве

Забелешка : ве Молиме Осигурајте се дека вашиот Оригинален Клуч е ист како нашиот фото шоу, ако не, ве мол

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашањаили проблеми,

Производ Функција6 Различни Унијата Џек Design Red / Сино велика БРИТАНИЈА Знаме, Сина Мрежа, Класична Црна /

Бои или Големина) кога ќе се плати цел.Забелешка : Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата

Висок квалитет на Вистинска Кожа поклопец за вашиот Автомобил копчињата ! Цел : Многу добра заштита на в

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 MK7 За "Шкода" Octavia О7 Нови Поло Копче з

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Квалитетот Цинк Легура+Кожа Поклопец За Вашиот Автомобил Копчињата !Состојба : 100% Сосема НовКарактерис

Силиконска гума автомобил копче фоб покрие случај сет за Ауди А2 А3 А4 A6 A8 TT 2 3 копчето СТАРИОТ флип виткањ

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Состојба : 100% Сосема НовКвалитет : ДоброКарактеристики : заштита на автомобил, клучдизајн

Scroll