Новак
Роуз Златна боја Галвански Австриската Кристално Бела Цвет Свадба Ѓердани Обетки Прстени Накит Сетови Свадба Накит За

Роуз Златна боја Галвански Австриската Кристално Бела Цвет Свадба Ѓердани Обетки Прстени Накит Сетови Свадба Накит За

Достапност: Залиха
DEN 160.00
DEN 234.72


За овој прстен во сет, ние сме големината внатрешен дијаметар околу 17mm, и 18mm, ве молиме да ни остават порака за големината која сакате, ако не пораката, ние ќе ја испрати на прстен големина случајно.
Функција :
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
2.Материјал : алуминиумски
3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
4.Пакет : opp кеси
5.Акции : во парк објект
6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.ПОМИНЕ ISO9001
8.Ги задоволи Европските стандарди
Производ Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..
САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..
САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..
САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..
САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..
САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..
САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..
САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..
САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..
САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..
САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..
САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..
САД $ 3.56 / Цена

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CS107
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан, earring и прстен сет
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
бесплатни крилја

Подобро ви се допаѓа

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : бело злато / позлатен,кристалноГолемина : како се покаже

Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме в

Добредојдовте на нашата продавница!!!Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Может

Ви благодариме за посетата !Предмет : Водена Капка Зелена Циркон Бела Циркон Накит Сетови 925 Сребрен Прс

Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Ema

Тренди Црно Бел Сафир Топаз 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан / Прстени / Нарак

Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Ema

ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти...

Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задов

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штет

Класичен Капка Вода Во Облик На Бели Топаз 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан /

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.евтини Цена

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода

Купување важни информации : 1 Секој фотографии 100% земени од реалниот производи2 Овој Сет вклучувајќи Ѓер

Scroll