Новак
Партијата на Подарок Steampunk Goth Очила Очила Ретро Флип До Круг очила за сонце Гроздобер бесплатен превозот #206584

Партијата на Подарок Steampunk Goth Очила Очила Ретро Флип До Круг очила за сонце Гроздобер бесплатен превозот 206584

Достапност: Залиха
DEN 108.00
DEN 134.40


Steampunk Goth Очила Очила Ретро Флип До Круг Очила За Сонце Гроздобер
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Метал Леќа Материјал : Смола УВ отпор ниво : UV400 Видливи перспектива го оценувате : 95% Боја : A, B, C Храмот должина : 137mm/5.39"(Приближно) Очила Висина : 47mm/1.85"(Приближно) Нос Проред : 10мм/0.39"(Приближно) Очила Ширина : 116mm/4.56"(Приближно) Стил : персоналните мода Сакан од модерен блогери и познати личности. Функции и Карактеристики : натпревар облека на различен стил, ублажување на сончева светлина, кул изглед, удобен за носење Повод : турнеја, на отворено, на шопинг, возење, фишинг, и многу други активности
Пакетот вклучува : 1 X очила за сонце
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Внимание За Украина Пријатели :
1. Ве молиме да го пополните вашето име и презиме ( најмалку 2 зборовите : ) при донесувањето на плаќање.
Драг пријател,ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек

Параметрите на стоката

Шема:
Полна Боја
Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Годишнина,Големиот Настан,Назад На Училиште,Дипломирањето,Божиќ
Број На Модел На:
EDR489
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
No
Материјал:
Метал & Смола
УВ отпор ниво:
Видлив перспектива го оценувате:
храмот должина:
Очила Висина:
47mm/1.85(Приближно)
Носот Проред:
Очила Ширина:
116mm/4.56(Приближно)
Стил:

Подобро ви се допаѓа

Па ако ви треба производи итно ве молиме распрашајте се за прилагодување на превозот метод, ние може да

Свадба корист подароци и рекламирање материјали за гостиљубов тема цинк легура двојно срцето вино затк

Детален Опис : лисицата keychainПриродни фокс крзноМешани боиСпецификација Бренд без Модел# HFK110412 Тип Carabiner

ДИМЕНЗИИ : должина : 9.7 см , со Лажица во садот големина : 2.0 cm *2.3 см3 боја да изберете ,злато , сребро, бакарВ

Свадба фаворизира Плажа Морска Школка Шише НастроенатаPS : Pls ни емејл ако ви треба други количина, ние см

Бесплатен превозот 100sets / многу свадба услуга "Значи да Пчела" Керамички Мед Тенџере со Дрвени Мечка1 lot = 1

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1964668 Можеби ќе најдете нешто што

Cr ystal ОбјектИмевиолетова аметист кварцен кристал пирамидаМатеријалприродни пурпурна аметист кварцен

Опис На ПроизводотМатеријал : АлуминиумскиТежина : 80grams / ПарчеДетални информацииЗа превозотСите предм

Нови Персоналните Bowknot Свадба Торта Серверот Подарок Сет Торта Серверот Нож во Собата со Кристал за Сва

рефил : 0.38 mm / црно мастилодимензии : должина18.5 cmстил : цветприлагодлива : / деца роденден подароци / суве

затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете пор

10 компјутери / многу Ангел Ознака Услуги Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите на Сва

Бесплатен превозот 200pcs / многу Невестата и Младоженецот Сол и црн Пипер Shakers Свадба Фаворизира1 lot = 200pcs= 10

Ангел Крстот Дизајн Свадба Ознаката ќе се Сретне Со Tassel И Подарок Кутија Бебе Туш Сувенири студент креа

4 Cr ystal ОбјектИмеfluorite кварцен кристал пирамидаМатеријалприродни fluorite КРИСТАЛНОТежина150180gДолжина5046mmШи

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Бела Еленов Место за Држачот на Единствена Партија Декорација Свадба Мас

10 компјутери Дијамантски прстен форма keychain Копче додатоци на почетниот партија Услуги Свадба Подароци

Производ материјал : не ' рѓосувачки челик стапчиња за јадење должина на : 22.5 CM Пакување спецификација : 24

1 lot = 200pcs= 100setsТип : Настан & Партија МатеријалиМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)Повод : СвадбаНас

Ново!!Уникатен Свадба Сувенири "Подлога Далеку" Керамички Сол и црн Пипер Shakers Настан Партија Материјали

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 6 дена откако вашата уплата е завршен.Повратни информации : За ваш

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Сва

Новиот Дизајн на Шише Настроената , свадба фаворизира уникатен пантофли дизајн вино настроената , висок

Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етик

Ако сакате да остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме на прво, ние да се верува

Децата пролет отскокнување на топката бебе туш услуги 1от роденден на сувенири крштевањето подарокмате

Scroll