Новак
Монтажни Универзална Мулти USB Станица 24W 4-Port Брзо Полнење Приклучете се Залагаме за iPhone 8 7 6 iPad Таблет Samsung, Huawei Уред

Монтажни Универзална Мулти USB Станица 24W 4-Port Брзо Полнење Приклучете се Залагаме за iPhone 8 7 6 iPad Таблет Samsung, Huawei

Достапност: Залиха
DEN 1032.00

Монтажни Универзална Мулти USB Станица 24 W 4-Port Брзо Полнење Приклучете се Залагаме за i Phone 8 7 6 i Pad Таблет Samsung, Huawei Уредот тоа само вклучува извор на полнење кабел, бело кратко кабли не вклучува 4 USB станица за полнење 4 USB станица за полнење паметни и брзо полнење Полнење 4-портен usb полнач е уникатен и Практична опција за домаќинство и користење Led Статус Светла и спој заштита совети овозможи полнење побезбедно и многу повеќе мир на умот Брзо полнење технологија која овозможува полнење полесно и посигурно Полнење потсетници,да се задржи чекор со состојбата на полнење 4 заградата позиција,биро за заштеда на простор Едноставни и стилски изглед,се практични за дом ,канцеларија и патување
Спецификација : Влез : AC100-240 V(50-60 HZ) Max : вкупно ouput : 5 V 6.8 Макс.излез во порт : 5 V 2.4 НА

Параметрите на стоката

боја:
Црна, Сребрена
Приклучок Тип:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Десктоп
Компатибилен Бренд:
HTC,Samsung,SONY,LG,Huawei,Nokia,Универзална,xiaomi,Apple
USB Порти:
4
Број На Модел На:
No
Излез:
5V/4А -
Квалитетот сертификација:
CE,CCC
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Бренд Име:
auswaur
На текст:
100-240V/0.15 НА
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Материјал:
ABS+PC

Подобро ви се допаѓа

Спецификација : Текст : 100 V240 V, 50 / 60 HzИзлез : 5.0 V, 2000m AПриклучок тип : ЕУТежина : 42gСодржи : 1x Адаптер1* USB кабел

100% Сосема Нов И Висок Квалитет2 Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга

4 инчен (СМT320 / T325) , Tab PRO 10 За уреди со постара USB верзија, овој кабел е назад компатибилен така сеуште ќе м

Карактеристики : 1.Идеални за патување, дом или канцеларија.2.Нуди брз, ефикасен полнење.3.Висока ефикасно

Излез : DC 5 V 30 W во вкупниот5.ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со

2,Она што е по продажба на услуги?Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помо

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информа

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Тел

Повратни информации, Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас Ако имате било к

Обезбедува стандарден USB 5 V и Max 3 Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адр

USB Кабел за Микро USB 2.0 Брзо Податоци Држачи за Кабел за i Phone и android полнач за iphone 5 5s 6s плус мобилни телефон

Супер водоотпорен , шокотпорни и прашина доказ Компактен и лесен Доаѓа со кука, па можете едноставно да

2 парчиња / Многу 2А О Приклучок USB AC Ѕид Дома Конектор Адаптер За Samsung Галакси S5 / 6 Работ за Apple iphone, htc, sony Ав

КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова 10Порт USB Ѕид Конектор за Адаптер, пријави до ДЕСЕТ уреди истовремено преку само еде

KALUOS 0.2 m 1m 2m 3m ТипC USB Синхронизација Брзо Полнење Кабел За Xiaomi 4 C / 4 S / 5 / 5 S / 6 Note2 Микс Samsung S8 Плус LG G5 / G6 ZUK Z1 / Z

ПРОСТОР ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА И НЕ НЕРЕДОТ : Полнење на повеќе уреди во едно место, да е добар организат

Мали димензии, лесно да се носат.Објектот ќе биде надвор од гаранцијата ако погрешно операција или физи

Scroll