Новак
12pcs/многу 0.5 mm Кореја Симпатична Pompom Бонбони Bowtie Гел Црно Мастило за Пишување Пенкала Девојки Роденден Фестивал Партија Однесете дома Корист

12pcs/многу 0.5 mm Кореја Симпатична Pompom Бонбони Bowtie Гел Црно Мастило за Пишување Пенкала Девојки Роденден Фестивал Партија

Достапност: Залиха
DEN 1062.00
DEN 1117.92

Услови на плаќање.
♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.
(пред да ред) :
1.Returen&Наплата. Ако можете меша некои различни производи, ве молиме контактирајте ме однапред, предизвика превозот цена можеби помал од проценетата.
♥Откако ќе прими пакет, ве молиме потврдете го одра е завршена, остави позитивни повратни информации до нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.Повратни информации.
Повратни информации е од исклучително значење за нас.
♥Пари ќе се вратат по добивме враќање пакет на оригинална состојба,кога и продавачот и купувачот се откаже од трансакцијата во Alipress. Јас ќе дадам се од себе да го реши.
~~Добредојдовте на Katrina E-Gfit Продавница~~
~~Сакаат да имаат добар купување време~~
Сите производи за купување од фабриката директно. Wholesales ве молиме да се чувствуваат слободни да испитување одделно!!!
12pcs/многу 0.5 mm Кореја Симпатична Pompom Бонбони Bowtie Гел Црно Мастило за Пишување Пенкала Девојки Роденден Фестивал Партија Однесете дома Корист
Големина : 16.5 cm
Блистер Подароци кутија за пакување како фотографии~
Мешани Бои пратката само!!!
Промет на големо со цел ве молиме слободно контактирајте со нас~
Шопинг Совети.
(По Редослед) :
1.Царинските давачки.
~~Вашето Задоволство е Мојот Најголем Suceess~~
.
♥Неисправни производи мора да се врати со 30days.
♥Купувачот да ја преземе контролата на какви и да било посебни царински давачки.
♥Бидете сигурни дека ќе студија целата опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го плати.
♥DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS и КИНА ПОСТ MAIL/ПАРЦЕЛА е на располагање. Пред испорака, љубезно ве информира секоја помош што може да се стори.
♥Пред да се врати,ве молиме да не информирате на детални причина, преземете фотографии за да потврдите.

Параметрите на стоката

боја:
Повеќе
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
CHOWILL
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Нова Година,Божиќ,детски Ден
Број На Модел На:
1512
is_customized:
No
Број на Компјутери:
12pcs
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Материјал : Смола Боја : како на сликата Тежина : Околу 18g Количина : 200pcs / многу Возраст, з

Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ

Децата пролет отскокнување на топката бебе туш услуги 1от роденден на сувенири крштевањето подарокмате

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Сите јазични знаци се прифатливи Ве молиме да се осигурате текстот што ни остави е точно.За големината К

ви благодариме на соработката.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.4

имеПРИРОДАТА АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ ПИРАМИДА ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина105112gДолжина4852mm

Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација Ако треба да се плати царинск

50 Pcs Персоналните Свадба Партија Подарок За Гости,Сребро Срцето Чанта Кука Торба Закачалка Корист,Корис

имеПриродниот Сон Аметист Кварцен Кристал Пирамида Исцелување КинаМатеријалКРИСТАЛНОТежина4852gДолжин

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во ро

Карактеристики и факти : •Дворци слон е handsomely детални и направена од смола со античкислонова коска завр

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Прегратки & Бакнежи од Гдин & Гѓа Хром XO Шише Настроената Единствена Парти

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(8pcs / Многу)+"Палма Ветре" Хром Палма Шише Настроената Плажа Тематските или Дестинациј

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Гроздобер Скелет Копче Шише Настроената Свадба Фаворизира&Булчински Туш

имеПриродни Кварцен Кристал Сечење полирање на ПирамидаМатеријалКРИСТАЛНОТежина9298gДолжина4852mmШирина4

Боја : како на слМатеријал : Полиестер и БамбусМодел : ЦрешаДолжина : Околу 22cmСе одвиваат дијаметар : Приб

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+СреброЗаврши Сребро Шише Настроената Сребрена Свадба Фаворизира&Партиј

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација Ние ќе

Нови Персоналните Bowknot Свадба Торта Серверот Подарок Сет Торта Серверот Нож во Собата со Кристал за Сва

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТематскитеМатеријал : КерамичкиБоја : ЖолтаГолемина На Подаро

Луксузен Свила Фан страна во Домот Подарок Кутија(Црна Боја / Бела Боја / Беж Боја)Карактеристики : Фан М

имеПриродни labradorite Кварцен Кристал Пирамида Исцелување МадагаскарМатеријалКРИСТАЛНОТежина224240gДолжин

Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 150 PCS / МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТемаМатеријал : КерамичкиБоја : Бела,СинаГолемина На Подарок К

идеите се бескрајни!Јас ќе го додадете на вашите информации Но не може само да напишете на англиски јази

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

Scroll