Новак
Бесплатен Превозот 10 Метри Вештачко Цвеќе остава За Домашна Декорација /Вештачко Цвеќе Невестата Држи Цвет

Бесплатен Превозот 10 Метри Вештачко Цвеќе остава За Домашна Декорација /Вештачко Цвеќе Невестата Држи Цвет

Достапност: Залиха
DEN 99.00
DEN 116.64

0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ќе добиете задоволни одговор.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Па само да стапите во контакт со нас. EMS превозот време за Земјата, Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL. мини цел е Многу. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
1 Многу ќе биде 10 метри.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Имаме сите видови на цветни stamen.повеќето од нив имаат во парк. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
.

Параметрите на стоката

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
wuguo
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
QQ10
Стил:
Цвет
Тип:
Оставете
Должина:
Од 10 метри
Користат За:
декоративни ,украс ,DIY ќе картичка или подарок кутија
боја:
зелена темно зелена
is_customized:
Yes
Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет

Подобро ви се допаѓа

3 CM Зелена Црвена Faux Мини Apple Вештачки Овошје Зеленчук Дневна Соба Примерок Куќа Декорација Материјали 10

R03904Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира за време на празницит

Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја

димензии се 32 см , 50 см и 70cm на избор, цена за вклучително и на цвет, само за метал сребро стојатако сакате

Ние само бесплатен превозот во некои земји : (Велика БРИТАНИЈА, САД, Шпанија ,Франција, Нов зеланд, Австра

ПлаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.Тие се одлични за свадба партија,дома декорација,цвет занает,и друг

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака ад

(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети л

Плаќање1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.Пре

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 1025

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.М

мешани Вештачки ткаенина Цвеќиња Капа за Свадба Декорација DIY 50pcs 33mm CP1557МатеријалГолеминаПрибл : 33mmконв

Предмет : Рустикален Стил Лажни Цвеќиња Убава Бела Вештачки Gardenias Дома Декоративни Дневна Соба Екранот

cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 1828 дена www Превозот 1) Можете исто така да ги пратите на испорак

Но, некои земји.* Ние може да обезбеди слики без жиг.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Ако

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

100 PCS Мини Лажни Мазна Стакло Калинка Овошје Мали Бобинки Вештачки Цвеќиња Црвена Цреша Stamen Свадба на Бо

Fuzzy Стап Жанила Произлегува за DIY занаети Божиќ декорацијаМатеријал : полиестер + жицаГолемина : прибл L30c

Повеќе од 100$,Бесплатен Превозот Со ЕМС ве Молиме да обележите овој магазин, секој четврток 1012 часот...

100% Нов и висок квалитетМатеријал : пластикабоја : зеленаголемина : околу 25 СМ*25 СМза 3 CM висинаВештачки Зе

Оваа продавница на многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодаримеДетали За ПроизводотИм

100% Нов и висок квалитетМатеријал : пластикабоја : зеленаголемина : околу 25 СМ*25 CM / 10 инченза 23 CM дебелинаВ

започнетекрајотДекорација Мов Печурки Вештачки Зелена Tufting Табела Екранот Оркестарот Цвет Лажни Зелен

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Латекс СТП се Зголеми (Реалниот Допир) Декоративни Цвет Цена Е З

30pcs / многу 4cm Пена Зголеми Цвет Раководител Вештачки Цвеќиња За рачно изработени Дом Градина Свадба Дек

It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информац

Scroll