Новак
50PCS 8ММ Голема Crayfish Тока

50PCS 8ММ Голема Crayfish Тока

Достапност: Залиха
DEN 481.00
DEN 559.68


2) точки ќе бидат испратени на вашиот Ebay Адресата .
4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена
На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.
Се враќа
1.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници. Ви благодариме за разбирањето!
Ви благодариме за вашето Купување!. Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.4 mm или 1mm=0.
Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас.
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
5) Ако е потребно побрзо испорака(DHL), тоа треба да плаќаат екстра $18, или ако износот е над $1000, ние ќе ја испрати на објекти за вас
од DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни.
Повратни информации
1. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот. : 8мм(Може Преку 8мм Појас) Конверзија : 1inch=25.0394 инчен Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вистинската големина, ве молиме проверете ја големината покажа на владетелот 2) Можеме да испратите објекти по случаен избор, понекогаш не можеме да ги испратите сите бои на слики, понекогаш, ние ќе испратиме боја не покажа на слики, ве молиме да се разбере. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации.

Параметрите на стоката

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
DIY Додаток
Количина:
50pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Внатрешниот Кол.:
8мм(Може Преку 8мм Појас)
Конверзија:
[email protected]

Подобро ви се допаѓа

1lot =50pcsГолемина : 12*15 мммачка ; 7*10лакНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактир

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 13mm*17.5 mmМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle и да д

Најголемиот ДЕЛ 30 полициска значка шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто пост

Експедитивни Услуги трае околу 1015 работни дена Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници Во

Почитувани купувачи ! Шармот е 925 Sterling Silver но имаат само S925 Печат1 Овие производи се направени од вистинс

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

Ако информациите не е во ред, ќе го пропушти парцела и да ја преземе одговорноста од себе Можете да конта

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Слика може да се појави поголем на вашиот екран Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна ош

сад $ 1.4 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.5 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Пол : Унисекс Метал : Бакар Боја : како на сликата Шема : круг Синџир Должина : 50cm Pendant Големина : 5x5mm Синџир

30 / многу$2.43 / многу$3.52 / многу30мм Лебди Locket30мм Лебди LocketСрцето Лебди LocketМики Лебди Locket$17.48 / многу$14.93 / Пар

Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит Ако не се добие одговор во рамките на

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 21.5x13mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : Патина БакарМАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Мета

Европската Бренд Стил2 Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговор

4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 1015 работни денаНа велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако в

Scroll