Новак
10PCS unc завршетоци со 1/4-3/8 Завртки 1/4 да 3/8 tripod завртка адаптер светлина стојат брзо ослободување плоча

10PCS unc завршетоци со 1/4-3/8 Завртки 1/4 да 3/8 tripod завртка адаптер светлина стојат брзо ослободување плоча

Достапност: Залиха
DEN 147.00
DEN 163.20


Фабриката Покажува :
Пакет Покажува :

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
1/4-3/8
Материјал:
Метал
Големина:
1/4-3/8
вкупно legnth:
8мм
Стандард:
стандард камера завртка
време на испорака:
5days до 7 дена
Пакување:
поли со торба
испорака начини:
од express
Оригиналното Место:
шенжен
По завршувањето:
Никел позлатен
MOQ:
10pcs

Подобро ви се допаѓа

100pcs m3*6 печурки решетка главата прислушување завртки никел позлатен сребрена боја рамна глава

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

ОПИСИСостојба : нова, во неутрални пакетМатеријал : 6 AL4 V Титаниум, Гр 5 (TC4)Шефот : Како што е прикажаноГоле

опис на производот спецификација : Боја : сребро Количина : 1 Состојба : 100% сосема нови Димензии : 1.8 инчи /

20pcs а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик купот на главата плоштадот вратот болт, круг гром м8*35

Ова е за една кеса од 280 делови на М2.5 А2 Нерѓосувачки Челик DIN7991 Рамен Socket Head Кап Завртки Со Хексадецимале

4pcs М5 титаниум завртка со миење М5*16 / 18 / 20 Титаниум Завртки Кочница Ti Конус на Чело Хексагонални Штекер Ti

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за оние кои се пука, ореви, рамни подлошки, задржув

Предмет : U ЗаврткиМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : Пластична КесаГолемина : М12

Име на производ Бојлер Термостат Напон Оценка AC 250 V 20 A Модел WQS9312 Терминали 4 Capillary Кол 3.5 mm / 0.14" Големинат

20pcs м8*45 а2 70, скопје 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален countersunk flat завртка м8

Име на производ Месинг Столбови ќорсокак Тема Големина М2 Машки да М2 Женски Навој Кол 2mm / 0.08" Машки Коне

Објект : Двоен Крајот StudsМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : Пластична КесаСтандард : GB / T 901Г

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 最少5个字符M5 M5*20 M

50pcs m6*10 а2 70, скопје 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален countersunk flat кап завртки m6

Опис : Suleve M3 NH6 М3 Најлон Завртка Хексадецимален Завртки Орев ќорсокак Асортиман е погодна за автомобилс

Име На Производ Течни Ниво На Контрола Плови Switch Модел Бр UQY70 AB Контакт Тип 1 NO + 1 NC Работен Напон AC напон 22

5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик m6 Turnbuckle Кука за Око Челичното Јаже Напнатост

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

54pcs 21 MM Гардероба мебел лак плоча завртка дупка само прислушување завртки вратоврска1.БОЈА : постојат мн

Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали

Scroll