Новак
Родиум Сребро Позлатен Јасно Кристал Кристал Diamante Корални Polypite Цвет Brooch со Бел Бисер

Родиум Сребро Позлатен Јасно Кристал Кристал Diamante Корални Polypite Цвет Brooch со Бел Бисер

Достапност: Залиха
DEN 864.00


Прилично Корални Flowr Кристал Brooch Pin
Позлата Боја : Родиум Сребро;
Главниот Камен Боја : Јасно;
На brooch е 59mm со дијаметар од прибл;
Ова е многу gooq квалитет brooch со светкавиот кристали.
Други елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
294
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во р

Bouvier des Flandres (исече ушите) brooch брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надоп

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен : КристалНа brooch е 80mm*45mm во

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC815 Цвет Форма Брош

Трговија на големо Брошеви Мешани 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Pin Lapel Иглички Цвет рачно изработени Брошеви За Жен

Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас ...

Мис Дама 2017 Висок Квалитет На Елени Брошеви Целосна Сјајна Животинско Брошеви Модни Додатоци За Свадба

Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема д

Топла Продажба ID : 6720 95% ПОПУСТ парче 7.80 100 95% ПОПУСТ парче 38.00 100 95% ПОПУСТ парче 6.40 100 95% ПОПУСТ парче 5.80 100 95%

3453 ТОПЛА ПРОДАЖБА ТОЧКАИнформации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен Бакар Еколошки Стандард : Олово,

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : цинк Легура,Кристално КристалО

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : ЈасноНа brooch е 80mm*45mm

Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас Добредојдовте на провери и нарачки.Ве молиме да

Предмет : Симпатична Божиќ Снежен Човек Дизајн Легура БрошевиБренд Име : Рачно Изработени НакитМатериј

Scroll